Prienuose svečiavosi Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas

Balandžio 5 d. į Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos „Draugų ratą“ susibūrė ne tik Vaikų literatūros skyriuje vykdomo projekto „Draugų ratas kiTOKS: pažink–priimk–dalinkis!“ dalyviai.

Į biblioteką atskubėjo ir gausus būrys Prienų lopšelio-darželio „Saulutė“, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vaikų, „Ąžuolo“ progimnazijos pradinukų, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių, kad susitiktų su visų vaikų gerai pažįstamais rašytojos Linos Žutautės knygelių apie mergaitę Korneliją personažais – Kake Make ir Netvarkos Nykštuku. Knygelių herojai socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimo metu priminė vaikams, kokie jų kasdieniai darbeliai yra geri, o kaip nereikėtų elgtis. Mokėsi taisyklingai valytis dantukus ir visi kartu pasižadėjo Dantukų fėjai, kad tai darys kasdien. Atliko mankštą ne tik kūnui, bet ir protui – varžėsi, kas daugiau sužinojo ir įsiminė įdomių faktų iš Kakės Makės enciklopedijos.


Edukacinis užsiėmimas prabėgo triukšmingai, su gera nuotaika. Paskutiniu jo akordu tapo bendra nuotrauka ir šiltas atsisveikinimas, tikintis, kad Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas dar ne kartą aplankys Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus mažuosius skaitytojus, jų tėvelius ir mokytojus.
Edukacinis užsiėmimas buvo organizuotas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Prienų rajono savivaldybės iš dalies finansuojamą kultūros edukacijos projektą „Draugų ratas kiTOKS: pažink–priimk–dalinkis! Didžiuokis tuo, kas esi!“.

 

Prienų J. Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite