•  

     

     

     

     

Prienuose renovuotas penkiasdešimtas rajone teigiamą įvaizdį formuojantis namas

a-statyb1-25013

kvitrina.com

Prasidėjus daugiabučių namų renovacijos procesams buvo siekiama įgyvendinti keletą tikslų: apšiltinti namus, atnaujinti šilumos punktus ir šildymo sistemas, sumažinti šilumos energijos sunaudojimą. Kartu keitėsi ir keičiasi namų bei gatvių įvaizdis.  

Lapkritį Prienų rajone buvo modernizuotas penkiasdešimtas namas. Tokia garbė teko daugiabučiui Statybininkų g. 7, Prienuose. 

Daugiabučių namų rajone modernizavimus organizuojanti bendrovė „Prienų butų ūkis“ pateikė informaciją, jog „remiantis Kvartalų energinio efektyvumo didinimo programa, Prienuose buvo suformuoti du daugiabučių namų kvartalai – Stadiono mikrorajono ir miesto centrinės dalies, kurie Prienų rajono savivaldybės tarybos 2019-01-24 sprendimu Nr. T3-17 buvo papildyti dar keletu namų. Šiuo metu Stadiono mikrorajono kvartale įvykdytos 18 daugiabučių namų statybos darbų užbaigimo procedūros, miesto centrinės dalies kvartale – 23 daugiabučių namų, taip pat 2 Paprienėje – Jaunystės g. 7 ir Pyšyno g. 21, dar 4 namai atnaujinti (renovuoti) Jiezno mieste ir 3 Balbieriškyje“. 

Eina į pabaigą modernizavimo darbai Stadiono g. 18 daugiabutyje, statybininkai darbuojasi Stadiono g. 12 ir 24, Liepų g. 11, Kęstučio g. 73, Vytauto g. 31 objektuose. Savo eilės laukia daugiabučiai Tylioji g. 5, Kęstučio g. 5 ir 65, Brundzos g. 3, Vytauto g. 22 ir 27. Šiems namams parengta projektinė dokumentacija. Artimiausiu metu bus pradėtas dar 6 daugiabučių namų atnaujinimas (jau nupirkti darbai su projektavimo paslaugomis): J. Basanavičiaus g. 20A, Kauno g. 27, Kauno g. 29, Jiezno Vytauto g. 36 ir 40 ir Veiverių mstl. Aušros g. 18.

a-statyb2-25014

Tiesa, ne visada pavyksta nupirkti rangos darbus. Į tokią situaciją pateko Prienų Birštono g. 28, Kęstučio g. 35, J. Janonio g. 5, Skriaudžių Mažoji g. 4 daugiabučiai. Dėl įvairių priežasčių kol kas negalima pirkti rangos darbų Prienų J. Vaitkaus g. 12 bei Vytauto g. 4A namų renovacijai vykdyti.

Problemos būna susiję ir su gyventojų apsisprendimu. Tokia situacija susiklostė Stadiono g. 24A ir Statybininkų g. 2 daugiabučiuose.  Bet renovacijos procesas tęsiasi toliau ir dar laukia 8-asis etapas. Į jį turi galimybę patekti Prienų ir Jiezno miestų, Balbieriškio ir Stakliškių seniūnijų daugiabučiai. 

Paruošta pagal Prienų rajono savivaldybės pateiktą informaciją

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti