Prienuose praūžė šventė. Oras buvo palankus, bet norinčiųjų pasižvalgyti nebuvo daug

IMGP0969
 
Jonas Kavaliauskas
 
Rugsėjo 29 d. pirmą kartą Prienuose į vieną rudens šventę buvo sujungta keletas renginių: krašto mugė, krepšinio turnyras 3×3, stalo teniso, teniso, biliardo varžybos bei įvairių konkursų apdovanojimai. Vienu metu vyko daug veiksmo. Palapinėse įsikūrė „Gardžiausio patiekalo“ konkurso dalyviai, toliau savo palapines įrengė prekeiviai. Vienur šeimininkavo bėgikai, kitur – krepšininkai, arenoje – stalo tenisininkai, o kortuose – lauko teniso mėgėjai. Buvo įrengta ir pramogų zona.
IMGP1153
Vieni varžėsi, o prie pagrindinės šventės sienelės su Prienų vaizdu vyko įvairių konkursų apdovanojimai. Reikėjo rinktis, kur būti.
Bendrai dalyvių susirinko nemažai, nes vyko daug įvairių sporto šakų varžybų, be to, atvyko atstovai iš kiekvienos seniūnijos. Deja, bet, kaip pastaruoju metu tapo įprasta, žiūrovų buvo nedaug.
IMGP72641
Erdvė prie sporto arenos pasipildė dar vienu traukos centru – futbolo ir lengvosios atletikos stadionu. Bėgimo takeliai ir futbolo danga buvo išbandyti. Gerai, kad miestas turės reprezentacinę vietą, kur galima organizuoti miesto ir rajono lengvosios atletikos ir futbolo varžybas. Tiesa, yra nuomonė, jog geriau būtų, jei pirmiausiai būtų rekonstruotas stadionas šalia „Žiburio“ gimnazijos ir „Ąžuolo“ progimnazijos.
Šventė praėjo, oras buvo palankus, apdovanojimų buvo daug, o tai reiškia, jog nemažas būrys žmonių buvo įvertinti už sporto ir kitus pasiekimus. Ir tai smagu.
IMGP70051
Visgi, buvo ir tokių nuomonių, kad tokia mišrainė blaško dėmesį. Kiti išvis teigė, kad renginių organizuojama per daug.
Kiek žmonių, tiek skirtingų nuomonių.
IMGP69631
Štai, praeitais metais per „Rudens spalvų“ šventę kiekviena seniūnija turėjo savo palapinę ir skirtingai bei išradingai prisistatė. Jautėsi polėkis. Šiemet visos seniūnijos buvo po bendru stogu. Pradingo išskirtinumo pradmuo. Suprantama, jog buvo kitas sumanymas, bet ar jis pasiteisino?
Apdovanojimų ceremonijų buvo tiek daug, jog ne visi laureatai sulaukė pabaigos.
Iš kitos pusės, viskas vyko gan sklandžiai.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. jonas petraitis

    Ne viskas čia ir šventiška,krepšinio varžybose dalyvavę miesto moksleiviai irgi parėmė(tik neaišku ką)susimokėję po10eurų kiekvienas už dalyvavimą/Gal taip siekiama masiškumo.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti