Prienuose pradėjusioje veiklą  Karščiavimo klinikoje – pirmi pacientai

91777450_2970834022975360_5041304961321795584_n

kvitrina.com

Balandžio 2 d. Prienuose pradėjo veiklą Prienų ligoninės slaugos skyriuje įsikūrusi Karščiavimo klinika.
Šeimos gydytojai į kliniką nukreipė 4 pacientus, kurie jau užregistruoti.

Prienų rajono savivaldybės išplatintame pranešime nurodoma, jog „į kliniką pacientai pateks tik turėdami šeimos gydytojo siuntimą ir atvykti turės jiems nurodytu konkrečiu laiku. Klinikoje viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams, jei bus įtariama koronavirusinė infekcija (COVID-19), bus atliekami išsamesni tyrimai. Gavęs tyrimų rezultatus, šeimos gydytojas spręs dėl tolimesnės paciento gydymo taktikos. Taip pat reikia žinoti, kad, atvykus į kliniką, negalima lipti iš automobilio. Medicinos darbuotojai prieis patys“.

Primename, jog Prienų ligoninėje pradėti imti mėginiai medicinos darbuotojams. Balandžio 1 d. mėginiai paimti iš 5 Prienų GPM darbuotojų. Pasak Prienų ligoninės direktorės Jūratės Milaknienės, kasdien mėginiai bus imami iš 5 medicinos darbuotojų ir iš pacientų su atitinkamais simptomais.

Prienų slaugos skyriaus pacientai buvo perkelti į Balbieriškio, Veiverių ir Jiezno PSPC slaugos skyrius. Prienų rajono savivaldybės gydytojas Virginijaus Slauta pasakė, jo Veiverių PSPC įrengtos Savarankiško gyvenimo namų patalpos lieka rezerve, kaip saviizoliacijos vietos, jei Jiezno PŠC trūks vietų saviizoliuoti rajono gyventojus. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti