Prienuose pirmą kartą susirinks geriausieji Lietuvos ir Latvijos smiginio meistrai

Prienai_2018_inv

kvitrina.com

Lapkričio 17 d. Prienų sporto arenoje pirmą kartą vyks Lietuvos ir Baltijos reitingo smiginio varžybos „Prienų taurė 2018“, kuriose dalyvaus geriausieji Lietuvos ir Latvijos smiginio meistrai.

Į Prienus atvyks šių šalių lyderiai, pasaulinio lygio žvaigždės

e64SewCR

Madars Razma

Labanauskas_600

ir Darius Labanauskas.

Varžybose rungsis vyrai, moterys ir jaunimas. Vyks asmeninės varžybos rungtyje „501“.

Turnyro vyr. teisėjas ir pagrindinis organizatorius Mindaugas Barauskas pasakojo, jog varžybos vyks prie 24 taikinių. Finalinės vyrų ir moterų kovos, kurios bus transliuojamos tiesiogiai per Delfi televiziją, vyks prie atskiro, specialiai finalinėms kovoms pagaminto, taikinio.

DSC3339

Primename, jog prieniškis Mindaugas Barauskas tiesiog įskrido į pajėgiausių Lietuvos smiginio meistrų gretas ir ilgą laiką buvo geriausiųjų trejetuke. Tiesa, gauta rankos trauma šiek tiek pakoregavo situaciją, bet, pasak Mindaugo, grįžta seni pojūčiai, gerėja sportinė forma.

Varžybos „Prienų taurė 2018“ įtrauktos į Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybų kalendorių ir vyks kiekvienais metais.

Smiginio propagavimo pradininkais Prienuose buvo klubas „Dvidešimtukas“ (pirmininkas Stasys Bendinskas), o šių varžybų organizavimą perėmė klubas „Stadionas“.

Varžybų organizatoriai kviečia prieniškius ir miesto svečius atvykti lapkričio 17 d. į areną ir stebėti geriausiųjų Lietuvos ir Latvijos smiginio meistrų kovas.    

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti