Prienuose pagerbti geriausieji 2014 m. sportininkai

IMGP5015Prienų rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos salė jau seniai tapo reikšmingiausia vieta surengti iškilmingiems rajono renginiams. Štai, kovo 27 d. šioje salėje buvo pagerbti geriausieji 2014 m. rajono sportininkai. Tarp nominantų lengvaatlečiai, krepšininkai, futbolininkai, kultūrizmo ir kovų menų, stalo teniso, badmintono, smiginio, irklavimo ir orientavimosi sporto atstovai.

Geriausiųjų  2014 m. sportininkų sąraše – olimpietis, daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvis, sportinio ėjimo meistras Marius Žiūkas, Lietuvos, Baltijos ir Pasaulio čempionatų veteranų grupėje nugalėtojas, kultūrizmo sporto entuziastas Vytautas Sadauskas.

Nominuoti buvo ir populiarių sporto šakų atstovai – futbolininkas Donatas Bendinskas, krepšininkai Rita Žilinskaitė ir Paulius Ivanauskas.

Geriausiuoju 2014 m. sportininku nominuotas ir orientavimosi sporto entuziastas, OSK „Šilas” narys Andrius Valatka. Vis dar aukštą lygį išlaiko stalo tenisininkas veteranas Bernardas Žukas, esantis Prienų rajono stalo tenisininkų reitingo viršūnėje.

Geriausiais taip pat pripažinti Karolis Kamarauskas (irklavimas), Mindaugas Barauskas (smiginis), Rokas Stambrauskas (kovų menai) ir Dalius Juodsnukis (badmintonas).

Savivaldybės padėkos raštais buvo apdovanoti ir sportininkų treneriai.

Už rajono vardo garsinimą sportininkams dėkojo meras Vytas Bujanauskas, mero pavaduotojas Egidijus Visockas, administracijos direktorius Algis Marcinkevičius ir Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.

 

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti