Prienuose paaiškėjo 2015-ųjų metų Lietuvos standartinių šokių čempionai

IMGP2290 Savaitgalį Prienuose vyko Lietuvos standartinių šokių čempionatas, kurio metu paaiškėjo geriausios 2015-ųjų metų šokėjų poros, atstovausiančios Lietuvai šių metų pasaulio ir Europos čempionatuose bei taurės varžybose.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės čempionais tapo Kauno „Kaspino” atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė.

Jaunimo grupėje nugalėjo Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”), jaunių II grupėje geriausiai pasirodė Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), jaunių I grupės laimėtojais tapo Laurynas Makarovas ir Gabija Marčiulaitytė (Vilniaus „Juventos”), senjorų I grupės čempionais tapo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas”), o senjorų II – III grupėje aukso medalius laimėjo Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”). Jaunimo iki 21 m. grupėje čempionais tapo Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė (Gargždų „Rolina” – Kauno „Sūkurys”).

Šeštadienį taip pat vyko Lotynų Amerikos šokių varžybos Prienų rajono Savivaldybės mero taurei laimėti, kuriose nugalėjo Kauno „Toro” šokėjai Lukas Ališauskas ir Simona Grubevičiūtė.

Pagal Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) nuostatus į pasaulio čempionatą yra deleguojamos pirmąją ir antrąją vietas savo grupėje užėmusios šokėjų poros. Atstovauti Lietuvai Europos čempionate dažniausiai vyksta pirmoji ir trečioji šalies poros.