Prienuose juoksis dzūkai ir suvalkiečiai

Gelbėkit vaikus

AFISA-vert-spalv-prienai-1

  Balandžio 13 d., šeštadienį, 17 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks humoro šventė „JUOKIS – 2019“. Žiūrovai pamatys tris humoro kolektyvus iš Dzūkijos ir Suvalkijos.

  dzyvai

Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie rodys net dvi programas. „Rinkimų karštligėje“ pašieps politikų dviveidiškumą , tarpusavio rietenas, rinkėjams lengvai dalinamus pažadus. Vėliau vaišins „Asorti“ – rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą išvysti šį puikų kolektyvą!

mtv

Žiūrovų pamėgtosios moterys – MTV iš Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė) – taps „Reklamos aukomis“. Jas dainomis ir šokiais pralinksminti bandys du jauni vyrukai. Programoje pašiepiamas mūsų naivumas, patiklumas, noras kuo greičiau praturtėti. Dzūkės išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, skambia tarme, gyvu dainavimu. Užpernai vykusiame LRT televizijos projekte „Lietuvos humoro lyga“ MTV laimėjo pirmąją vietą.

 kanapa 

Suvalkijai atstovaus   satyros teatras KANAPA iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė), kuris suks „ Laiko ratą “ – atgal į praeitį. Veikėjai paklius net į Akmens amžių… Šis gausus ir spalvingas kolektyvas išsiskiria raiškesnės formos paieškomis, programose apstu muzikos, žinomų dainų parodijų.

rdfo_Juokis_finalas_SJ

Koncertą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti ką tik išleistą V. Vičiaus satyrinių eilėraščių ir epigramų knygutę “Parduodama“.

Juoksitės net dvi valandas, o bilieto kaina tik 4–5 eurai.

 

 Juokimės kartu!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti