Prienuose įvyko avarija, kurios metu apgadinti 3 automobiliai

Gelbėkit vaikus

IMAG0493Sausio 21 d., apie vidurdienį, Prienuose, Vytauto gatvėje šalia prekybos centro  „Maxima“, įvyko avarija, kurios metu apgadinti 3 automobiliai.

Deja, bet neapsieita be žmonių sužalojimų.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, „Opel Astra“ automobilio vairuotoja buvo sužalota ir nugabenta į Prienų ligoninės priėmimo skyrių. Portalo žiniomis, moters sveikatai pavojaus nėra, po apžiūros ji išleista gydytis namuose. Be minėto automobilio „Opel Astra“ avarijoje dalyvavo du Wolkswagen  automobiliai – „Passat“ ir „Golf”.

Liudininkai pasakojo, jog automobilis VW Passat, lenkdamas automobilį VW Golf, kuris bandė iš Vytauto gatvės pasukti į prekybos centro „Maxima“ aikštelę, atsitrenkė į automobilį „Opel Astra“, stovėjusį gatvės pakraštyje. Nuo smūgio automobilis „Opel Astra“ buvo nustumtas į šaligatvį šalia „Eurovaistinės“. Tik laimės dėka daugiau niekas nenukentėjo, išskyrus minėto automobilio „Opel Astra“ vairuotoją, kuri spėjo pasitraukti nuo link jos atlekiančio „Passat“ automobilio, buvo jo tik kliudyta ir susižeidė griūdama gatvėje.

Avarijos aplinkybes tiriamos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti