Prienuose iškilmingai atidaryta naujoji sporto arena

Lapkričio 4 d. Prienuose visi keliai vedė į naujai pastatytą sporto areną, nes joje vyko iškilmingas arenos atidarymas, į kurį atvyko daug garbių svečių iš Seimo, ministerijų, Olimpinio komiteto, sporto federacijų ir krepšinio lygų, įvairių įstaigų ir tiesiog krepšinio aistruolių. Simbolinę arenos atidarymo juostelę perkirpo Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis ir UAB „Rūdupis“ pagrindinis akcininkas Naglis Jaruševičius, o ją pašventino Prienų bažnyčios klebonas Jonas Baliūnas.
Arenos sumanytojus ir statytojus pasveikino meras Vytas Bujanauskas. Tylos minute buvo pagerbtas vienas šios arenos statybos sumanytojų, nesenai tragiškai žuvęs Seimo narys Juozas Palionis.
Sporto departamento direktorius Klemensas Rimšelis priminė, jog arenos krikštatėviais galima drąsiai vadinti ir FIBA Europe generalinį sekretorių Narą Zanoliną, kuris kartu su krepšinio federacija įrodinėjo, kad būtent Prienuose vyktų Europos čempionate dalyvaujančių komandų treniruotės. Ir nors, anot K. Rimšelio, žvaigždės arenoje nesitreniravo, bet arena pastatyta. Pasak sporto departamento vadovo, Lietuvoje arenos statomos ne krepšiniui, o visoms sporto šakoms ir padovanojo šeimininkams krepšinio, tinklinio, rankinio ir futbolo kamuolius.
Prienai nuo šiol turės ir auksinį kamuolį, kurį merui įteikė Arvydas Sabonis. Arenoje skambėjo daug sveikinimo žodžių ir gražių palinkėjimų, koncertavo vietiniai ir kviestiniai kolektyvai.
Po iškilmingo arenos atidarymo aikštėje šeimininkavo Prienų „Rūdupio“ ir Panevėžio „Techaso“ krepšininkai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti