Prienuose iš namų pabėgę penki paaugliai sulaikyti Kaune

P.S. Visi penki berniukai pastebėti Kaune. Nepilnamečius sulaikę Kauno pareigūnai juos perdavė Prienų r. PK pareigūnams, kurie berniukus grąžino tėvams.

Gegužės 21 d. Prienuose iš namų pabėgo penki paaugliai. Berniukai iš namų bėga ne pirmą kartą, todėl neatmetama galimybė, kad jie slapstosi kartu. Jie vengia žmonių, pamatę policijos pareigūnus ar jų automobilius slepiasi ir bėga, vykdo vagystes iš gyvenamųjų namų ir kitų patalpų, turimais policijos pareigūnų duomenimis, gali vykti į Kauną.

Policija ieško iš namų dingusių:

Darijus Reimeris 2004

Apie 15 val. iš namų, esančių Prienuose, Vytauto g., išėjo trylikametis Darijus Reimeris ir iki šiol negrįžo. D. Reimeris yra apie 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, viršugalvyje sušukuotų ant šono, mėlynų akių. Paauglys vilkėjo raudonos spalvos džemperiu su gaubtuvu, melsvos spalvos sportiniais marškinėliais, bei pilkomis sportinėmis kelnėmis. Avėjo juodos spalvos sportinius batus.

Apie 14.00 val. namų, esančių Prienuose, Vytauto g., išėjo nepilnamečiai broliai: trylikametis Ernestas Šliužas ir dvylikametis Erikas Šliužas ir iki šiol negrįžo. Ernestas Šliužas yra apie 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, rudos spalvos akių. Išeidamas iš namų vilkėjo įvairiaspalviais sportiniais marškinėliais bei juodos spalvos šortais. Avėjo juodus sportinius batus. Erikas Šliužas yra apie 140 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, rudų akių. Išeidamas iš namų vilkėjo tamsios spalvos sportinius marškinėlius, įvairiaspalvius šortus, avėjo šviesiai mėlynos spalvos sportinius batus.

Pijus Rimgaila 2005

Apie 7 val. 40 min. iš savo namų, esančių Prienuose, J. Basanavičiaus g., išėjo trylikametis Pijus Rimgaila ir iki šiol namo negrįžo. Paauglys vilkėjo mėlynu megztiniu, mėlynos spalvos džinsais, avėjo juodus sportinius batus su trimis baltomis juostomis šonuose. Jis yra apie 140 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, rudos spalvos akių.

Mamertas cernevicius 2004 naujausia

Apie 14.00 val. iš namų, esančių Prienuose, Statybininkų g., išėjo trylikametis Mamertas Černevičius ir iki šiol negrįžo.Paauglys yra apie 150 cm ūgio, švies trumpų plaukų, smulkaus kūno sudėjimo. Jis vilkėjo pilkas sportines kelnes ir užsegamą mėlynos spalvos džemperį su gobtuvu.

Visi penki paaugliai mobiliojo ryšio telefonų su savimi neturi. Jų ieško gausios Alytaus AVPK pajėgos, pagalbos paprašyta ir aplinkinių apskričių kolegų.

Asmenis, žinančius paauglių buvimo vietą ar galinčius suteikti tyrimui reikšmingos informacijos apie dingusių nepilnamečių buvimo vietą, prašome skambinti telefonu +370 610 29007 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Nuotraukos (Deja, turime tik trijų berniukų nuotraukas)

Alytaus AVPK panešimas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti