Prienuose įkurtas Socialdemokratų darbo partijos skyrius, pirmininku išrinktas Seimo narys Andrius Palionis

Gelbėkit vaikus

IMGP4499

Vacys Staknys

 Gegužės 7 d. Prienuose įvyko steigiamasis Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Prienų skyriaus susirinkimas, kuriame dalyvavo ne tik partijos nariai, bet prijaučiantieji.

Kvorumas, reikalingas skyriaus steigimui, buvo surinktas. Skyriaus pirmininku atviru balsavimu buvo išrinktas Seimo narys Andrius Palionis, kuris duodamas pirmąjį savo interviu pabrėžė, jog sprendimas kandidatuoti į skyriaus pirmininkus buvo sudėtingas ir prireikė nemažai laiko apmąstymams, bet nežiūrint to, jog Seime krūvis taip pat didelis, buvo priimtas sprendimas imtis dar vieno atsakingo darbo. Jo pastebėjimu, kuo daugiau darbo, tuo daugiau atliekama darbų, todėl priimtas naujas ir gyvybiškai svarbus iššūkis padės susidoroti ne tik su užduotimis, kurių tikrai bus užtektinai, bet ir su laiko stoka.

Išrinktasis pirmininkas pasiūlė savo pavaduotojais išrinkti Arūną Vaidogą, Raimundą Markūną, Evaldą Kamarauską, Augeniją Stoškuvienę, Irmą Kereišienę. Susirinkimas pritarė tokiam A. Palionio pasirinkimui. Taip pat buvo patvirtinta iš 20 žmonių skyriaus taryba, finansinė ir etikos komisijos.

Vėliau posėdžiavusi skyriaus taryba išrinko skyriaus atsakingąją sekretorių, finansininką ir rinkimų štabo pirmininką. Paaiškėjo, jog atsakingojo sekretoriaus pareigas atliks Vilma Vaidogienė, o į rinkimus skyrių ves Arūnas Vaidogas.

Andrius Palionis, bendraudamas po išrinkimo su žurnalistais, pasakė, jog po savaitės bus įkurtas ir  Birštono skyrius, o kandidatas į Prienų merus iš kelių pasiūlytų bus išrinktas ir paskelbtas po to, kai Prezidentė paskelbs rinkimų kampanijos pradžią. Seimo narys patikino, jog renkant kandidatą į merus bus įvertinti ir esamos kadencijos rinkimų rezultatai, ir kandidatų galimybės rimtai pakovoti. Pasak A. Palionio, laikas išeiti iš stagnacijos ir pradėti rimtai kurti geresnes gyvenimo sąlygas rajono gyventojams.

Išrinktasis skyriaus pirmininkas pranešė, jog su tądien priimtais 11 narių skyriuje iš viso jų užregistruota 119. Anot A. Palionio, smagu tai, jog nors skyriaus pagrindą sudaro žmonės, kurie jau ne vienerius metus yra jo komandoje ir su jais nuveikta nemažai darbų, prie partijos kūrimo prisidėjo net tie, kurie anksčiau buvo kviečiami prisijungti prie socialdemokratų, bet nesutiko, o dabar buvo naujojo politinio judėjimo steigėjai.

 

Taip pat skaitykite

4 komentarai

  1. Viktorija

    Ruošiamės su vyru tapti vienos iį partijų nariais, bet gal kažkas keitėsi, vyras su žmona negali i būti vienoje partijoje, kad užkliuvo Vaidogai ? Duok Dieve partijose daugiau tokiu kaip Vaidogas.

    Atsakyti
  2. Rajono gyventojas

    Del to, kad, pavaduotpju prrmininkas pasirinko A. Vaidoga, as manau jog tai yra teisingas ir ismintingas sprendimas. Apie A. Vaidogo tarnyste zmonems, kuomet jis buvo savivaldybes administracijos direktorius, galeciau pasakyti nemazai geru atsiliepimu, nors asmeniskai jo nepazystu ir jokiai partijai nepriklausau. Geri darbai , sprendimai, pasiulymai, kad nepabloginti paprastu pilieciu gyvenimo kokybe, nepamirstami. As dziaugiuosi, kad partijoje yra tokie zmones,. Sekmes.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti