Prienuose daugėja kandidatų į merus

Gelbėkit vaikus

20171006_132605

Vacys Staknys

Nors iki rinkimų į savivaldybių tarybas ir merus dar toloka, bet partijos jau praneša visuomenei apie savo kandidatus. Prienų rajone pirmieji savo kandidatą į merus pristatė socialdemokratai. Ir, kaip galima buvo tikėtis, juo tapo skyriaus pirmininkas ir dabartinis meras Alvydas Vaicekauskas, kuris jau senokai pradėjo savo vizijos kitai kadencijai apie Prienų rajono ateitį pristatymą.

Tai patvirtina sudėlioti akcentai mero ataskaitoje už 2017 metus ir planuose 2018 metams, pranešimas konferencijoje „neAtrasti Prienai“. Pasak A. Vaicekausko, Prienai turi išnaudoti šalia esančio Birštono kurorto populiarumą ir tai, kad ribotos jo plėtimosi galimybės.

Jo varžovai gan aiškūs ir žinomi rajone žmonės. „Tvarkiečiai“ į kovą meta patyrusią kovotoją Loretą Jakinevičienę, A. Zuoko kariauna – Algį Marcinkevičių, grįžęs į politiką Viktoras Uspaskich vis dar pasitiki „darbiete“ Rima Zablackiene. Portalo žiniomis, bėdų apimtam Liberalų sąjūdžiui mero rinkimuose atstovaus Gintautas Bartulis. Nepatvirtintais duomenimis, „valstiečiai“ kovoti dėl mero posto patikės Egidijui Visockui. Kadaise buvusi rimta politinė jėga rajone konservatoriai kol kas yra giliame pogrindyje ir jokio kandidato ar kandidatų neviešina. Naujos politinės jėgos socialdarbiečių vedlys rajone Andrius Palionis sakė, jog skyrius kandidatą įvardins po oficialios rinkimų kampanijos pradžios.

Kas realiausi pretendentai kitus ketverius metus valdyti rajoną? 

IMAG2114

Dabartinei valdančiajai koalicijai priklauso net keturi būsimi kandidatai, kurie kitais metais stos į kovą dėl mero posto: A. Vaicekauskas, A. Marcinkevičius, E. Visockas, R. Zablackienė.

Prieš trejus metus A. Vaicekauskas prieš antrąjį turą sudarė koaliciją su dabartiniais partneriais ir antrajame rate įveikė dabartinę opozicijos lyderę Loretą Jakinevičienę.

O kaip bus po metų?

 

Taip pat skaitykite

11 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti