•  

     

     

     

     

Prienuose bus gaminamos kasos aparatų juostos užsienio rinkoms 

IMG_3878 2

Jonas Kavaliauskas

Prienuose, Pramonės g. 2C pastate, bendrovė „Inčas“, kuri jau per 20 metų gamina juostas kasos aparatams, baigia montuoti ir derinti modernią gamybos liniją. Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Vaclovo Marčiulyno, Prienų padalinyje bus gaminama produkcija užsienio rinkoms. Šiuo metu „Inčas“ savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 16 šalių. Tai Latvija, Estija, Lenkija, Beneliukso šalys, Izraelis, Islandija, Malta, Arabų Emyratai, Marokas, Senegalas, Honkongas, Skandinavijos šalys ir kt.
Į gamybinę bazę Prienuose investuota apie 0,5 mln. eurų. Anot V. Marčiulyno, formuojant kolektyvą Prienų padalinyje prioritetas teikiamas vietiniams gyventojams. Šiai dienai sutartys sudarytos su 7 Birštono ir Prienų rajono savivaldybių gyventojais, o darbuotojų paieška bus tęsiama.

Bendrovės „Inčas“ generalinis direktorius pats yra kilęs iš Prienų, todėl džiaugiasi, jog pastaruoju metu miestas tapo patrauklesnis, atsirado viešosios erdvės, kurios įdomios ne tik miesto gyventojams, bet ir turistams.

V. Marčiulynas teigė, jog mintis plėsti gamybą Prienuose buvo kilusi anksčiau, bet sprendimą stabdė gana komplikuotas susisiekimas su Kaunu. Visgi sprendimas priimtas, gamybinė bazė sukurta ir greitai bus pradėta gamyba.

Primename, jog Prienų rajono savivaldybė pritarė „Prienų šilumos tinklų“ projektui, kurio metu buvo atnaujinta prie pastato Pramonės g. 2C einanti šilumos trasa.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti