Prienų „Versmenė“ vėl prizininkė

Lietuvos sveikuolis 2014 (54) (2)

Lapkričio 22 dieną Panevėžyje vyko devynioliktoji tradicinė fizinės kūno sveikatos įvertinimo šventė, finalinis Lietuvos respublikos prezidento taurės konkursas „Lietuvos Sveikuolis – 2014“.  Prienų sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ komanda antri metai iš eilės iškovojo trečiąją komandinę vietą iš 11 sveikuolių klubų.

Kaip ir kasmet, renginį vedė šmaikštusis Panevėžio sveikuolių kubo „Atgaiva“ atstovas Kazimieras Ilginis. Dalyvius pasveikino Lietuvos Sveikuolių Sąjungos prezidentas Dainius Kepenis, Panevėžio savivaldybės atstovai.

Gausiausias sveikuolių būrys buvo iš Panevėžio „Atgaivos“ klubo, kurie po kelerių metų vėl susigrąžino Prezidento taurę, apkeliavusią Birštono ir Prienų sveikuolių klubus,  ir pelnytai užėmė pirmąją vietą.

Antrąją vietą užėmė Panevėžio  sporto klubas „Rambynas“.

Prienų sveikuolių klubą „Versmenė“ atstovavo 34 dalyviai ( 25 moterys ir 9 vyrai), iškovoję  garbingą  trečiąją vietą.

Varžybų dalyviams, laimėjusiems pirmąsias vietas, buvo įteiktos LR Prezidento taurės, pirmojo laipsnio diplomai ir dovanėlės. Antrųjų ir trečiųjų vietų laimėtojai  apdovanoti  atitinkamais diplomais ir dovanėlėmis.

Prieniškiai šiose varžybose laimėjo 6 pirmąsias vietas pagal amžiaus grupes, tai: Povilas Padelskas, Regina Norkienė, Janina Bredelienė, Daiva Sadauskaitė, Gintarė Černevičiūtė ir Jovita Stravinskaitė. Mūsiškių sąskaitoje iškovotos dar 3 antrosios ir 5 trečiosios vietos. Reikia pasidžiaugti, kad po kojos traumos dalyvavusi varžybose klubo pirmininkė Leonora Kalantienė užėmė trečiąją vietą.

Pagal amžių, pradedant nuo 12 metų, konkursantai buvo suskirstyti į 19 grupių. Visi privalėjo atlikti po 6 fizinio pasirengimo testus, kurie buvo vertinami taškais. Mūsų klubas surinko 421 tašką, nuo antrosios vietos atsiliko tik 23 taškais.

Prienų sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ vadovai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems suburti komandą: Prienų sporto centro sportininkams ( jų trenerė Gražina Goštautaitė), žiburiečiams, Prienų pensionato atstovams, „Versmenės „ klubo nariams.

Nuoširdi padėka entuziastingai komandos vadovei Janinai Bredelienei, subūrusiai šaunią komandą. Beje, pati Janina Bredelienė savo amžiaus grupėje jau 6 kartą iš eilės tampa nugalėtoja – grįžta su taure. Ji  – daugiausiai laurų pelniusi sveikuolė.

Konkursas vyko visą dieną, tačiau nuobodžiauti neteko. Laisvesniu laiku buvo galima pasiklausyti Dainiaus Kepenio, Lukrecijos Augustaitytės, docentės Ksaveros Vaištarienės, Arūno Maliausko paskaitų : „Sveikata be vaistų“, Savimasažo mokymai, „Valgykime, kad gyventume“ ir kt. Be to, linksmino ir koncertavo panevėžiečiai.

 

Vida Januševičienė

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite