Prienų „TonyBet“ krepšininkai per 3,5 min. išbarstė 18 taškų persvarą ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą

Lapkričio 22 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai BBL čempionato išvykos rungtynėse su Tartu „Rock“ komanda per 3,5 min. išbarstė 18 taškų persvarą ir buvo aikštelės šeimininkų nubausti. Po pratęsimo prieniškiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 81:79.

Rungtynes prieniškiai pradėjo neblogai ir iškart įgijo 4 taškų pranašumą (2:6). Bet „Rock“ krepšininkai pasiuntė aiškų pranešimą, jog neleis svečiams šeimininkauti aikštelėje ir labai greitai rezultatą išlygino (6:6).

„TonyBet“ krepšininkai dar kartą įgijo 4 taškų (10:14), bet iškart gavo dar stipresni atkirtį ir po pirmo kėlinio prieniškių deficitas siekė 3 taškus (17:14).

Antrame kėlinyje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pagaliau sustygavo savo žaidimą, perėmė iniciatyvą ir pradėjo tolti nuo varžovų (19:32). Kėlinio pabaigoje skirtumas užaugo iki 12 taškų (26:38). Bet aikštelės šeimininkai iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (31:38).

Plakatas didelis 3Po didžiosios pertraukos „TonyBet“ komanda sužaidė du skirtingus kėlinius. Trečio kėlinio pradžioje „Rock“ komanda dar keliais taškais  sumažino skirtumą (36:40).
Ir tada prieniškiai dar karta galingai spurtavo ir įgijo 14 taškų pranašumą (40:54). Prieš lemiamą ketvirtį „TonyBet“ krepšininkai turėjo 13 taškų persvarą (45:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje svečių pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų (45:63, 48:66). Deja, bet matyt V. Šeškaus auklėtiniai per anksti nutarė, jog jau iškovojo pergalę ir buvo už tai nubausti. Aikštelės šeimininkai surengė galingą spurtą. Svečiai nebuvo pasiruošę tokiam posūkiui. Kėlinio pabaigoje jau pirmavo „Rock“ komanda (71:69). Gintaras Kadžiulis išplėšė pratęsimą (71:71).

Vis tik, iniciatyva rungtynėse jau priklausė aikštelės šeimininkams. Pratęsimo pradžioje jie įgijo 4 taškų pranašumą (75:71). Tiesa, Prienų komandos žaidėjai dar pabandė išgelbėti rungtynes ir net sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (75:76).

Bet šį kartą sėkmė nusisuko nuo V. Šeškaus auklėtinių. Paskutinė aikštelės šeimininkų ataka buvo rezultatyvi (81:79), o kartu
liūdnas verdiktas „TonyBet“ komandai.

Mindaugas Lukauskis pelnė 22 taškus, Gintaras Kadžiulis -16, Artūras Valeika -12.