•  

     

     

     

Prienų teniso aikštyne – pirmasis naujokų krikštas ir Ričardo Lakavičiaus ištiesta pagalbos ranka 

IMGP8663

kvitrina.com

Liepos 23 d. Prienų teniso aikštyne Prienų KKSC teniso treneris Tautvydas Mikušauskas surengė varžybas savo auklėtiniams, kurie žengia pirmuosius žingsnius teniso aikštelėje. Varžybos vyko jaunių ir dviejų jaunučių grupėse. Iš viso dėl nugalėtojo vardo varžėsi 18 tenisininkų.

Pasak Tautvydo Mikušausko, tai pirmasis varžybų krikštas daugumai treniruotes lankančių vaikų. Trenerio teigimu, svarbu pastebėti ir įvertinti jų pastangas ir nukreipti tinkama linkme. Po varžybų, kurios vyko ne vieną valandą, apdovanojimus gavo ne tik varžybų nugalėtojai, bet ir padarę didžiausią pažangą bei stropiai lankantys treniruotes.

Varžybų nugalėtojais tapo Urtė Lakavičiūtė, Gabrielė Grigaitė ir Rokas Kamarauskas.

IMGP8426

Varžybas aplankęs tenisininkas veteranas Ričardas Lakavičius ne tik davė patarimų Tautvydui Mikušauskui, bet ir ištiesė pagalbos ranką berniukui, kuris buvo labai nusiminęs po pralaimėto susitikimo. R. Lakavičius jam įteikė vieną iš savo taurių ir taip palaikė jo sportinę dvasią bei patarė nenusiminti, o daugiau treniruotis ir pergalės ateis.

IMGP8316

R. Lakavičius pagyręs jaunąjį trenerį už iniciatyvą surengti varžybas, pastebėjo, jog dar nepakankamai skiriama dėmesio teniso populiarinimui ir aprūpinimui inventoriumi.

Tautvydas Mikušauskas teigė, jog nuo rudens bus suformuotos jau 3 vaikų grupės.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti