Prienų „Stihl“ futbolininkai nesuranda kelio link pergalių

IMGP2916Pergalę keturioliktajame „Futsal A lyga“ ture iškovojo Vilniaus „Bekentas“, kuris išvykoje net 7:0 (4:0) pranoko Prienų STIHL komandą. Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas Vilniuje baigėsi rezultatu 3:1, bet tuomet sostinėje pergalę šventė prieniškiai.

Pirmojo rungtynių įvarčio ilgai laukti neteko. Jau 5-ąją rungtynių minutę pasižymėjo „Bekento“ ekipa, o sėkmingos atakos smaigalyje atsidūrė Aurimas Tamaliūnas ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0. Netrukus vilniečių pranašumą dar labiau padidino ir Martin Moroz, kuris jau 8-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus – 2:0. Pirmojo kėlinio antroje pusėje ir vėl sėkmingai puolime sužaidė A.Tamaliūnas, po kurio smūgio „Bekentas“ pirmavo jau 3:0. Tačiau tuo vilniečių puolimas pirmajame kėlinyje nesibaigė. Likus žaisti 4 minutes, prieniškių vartininką dar kartą nuginklavo Pavelas Smolkovas, o prieš ilgąją pertrauką „Bekentas“ turėjo jau įtikinamą persvarą – 4:0.

Antrojo kėlinio pradžioje geltona kortele teisėjai nubaudė STIHL vartininką Evaldą Vyšniauską, kuris pavojingai nutraukė varžovų ataką. Tačiau už tai įvarčiu ir vėl atsakė „Bekentas“, kuomet 23-ąją minutę Justino Zagursko smūgis dar labiau padidino vilniečių persvarą – 5:0. Nors ilgą laiką antrajame kėlinyje rezultatas nesikeitė, tačiau 39-ąją minutę trečią kartą šiame mače pasižymėjo A.Tamaliūnas  (6:0), o vilniečių pergalę paskutinę kėlinio minutę dar labiau įtvirtino P.Smolkovas – 7:0.