•  

     

     

     

Prienų stalo tenisininkų komanda iš regionų čempionato pakilo į respublikinį lygį

2019–2020 m. sezoneo komanda „Alksnia“ (Algis Marcinkevičius, Robertas Preikša, Arūnas Senavaitis, Linas Žilinskas)

2019–2020 m. sezono komanda „Alksnia“ 

kvitrina.com

Kol už langų nebuvo karantino, Prienų sporto arenoje per metus vyko ne vienerios stalo teniso varžybos. Į Prienus atvykdavo ne tik geriausieji šalies stalo teniso meistrai, bet ir kitų šalių. Šiose varžybose kovėsi ir mūsų krašto stalo tenisininkai.

Prienų stalo tenisininkai du kartus per savaitę treniruojasi Prienų sporto arenoje. Dalis jų susibūrė į komandą ir atstovauja kraštui komandinėse varžybose. 2019–2020 m. sezone komanda „Alksnia“ (Algis Marcinkevičius, Robertas Preikša, Arūnas Senavaitis, Linas Žilinskas) Lietuvos komandiniame Regionų A lygos čempionate užėmė 2-ąją vietą ir įgijo teisę žaisti IV lygos varžybose. Komanda sėkmingame sezone sužaidė 22 mačus, iškovojo 19 pergalių ir patyrė tik 3 pralaimėjimus. Pakylant į aukštesnį lygį reikėjo sustiprinti komandą ir 2020–2021 m. sezone prie komandos prisijungė Linas Žilevičius.

Deja, dėl paskelbto karantino šio sezono čempionate sužaisti tik du turai. Prienų komanda sužaidė 7 susitikimus, iš kurių 4 laimėjo.

Prienų KKSC stalo teniso grupėje (treneris Linas Žilevičius) užsiiminėja 12 vaikų. Pasak trenerio, tai pradinio rengimo grupė. L. Žilevičiaus teigimu, tam, kad vaikai galėtų sėkmingai dalyvauti varžybose, reikia ne mažiau nei ketverių metų treniruočių.

Trenerio manymu, stalo tenisas nėra itin populiari sporto šaka. Jo įsitikinimu, kokia sporto šaka bus populiari mokyklose, priklauso nuo fizinio ugdymo mokytojų. Jei jiems patinka stalo tenisas, tai toje mokykloje bus nemažai mokinių, kurie jį žais, jei prie širdies kita sporto šaka, tai daugiau mokinių bus tos sporto šakos entuziastų.

Prienų rajone stalo tenisas populiarus Veiverių T. Žilinsko gimnazijoje ir Skriaudžių pagrindinėje mokykloje.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti