•  

     

     

     

     

Prienų sporto ir pramogų arenoje jau veikia treniruoklių salė

IMGP9518Lapkričio 17 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje oficialiai buvo atidaryta treniruoklių salė. Pasak šios salės šeimininkės, trenerės su magistro laipsniu Dovilės, salėje esantys treniruokliai tinka ir mėgėjams, ir profesionalams. Iš tiesų, ši arenos vieta palieka gerą įspūdį. Pasak Dovilės, salė dar ne visiškai sukomplektuota, bet joje esantys treniruokliai aukšto lygio ir pilnai gali patenkinti daugelio žmonių poreikius.

Simboliniame salės atidaryme dalyvavo savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, administracijos direktorius Algis Marcinkevičius, keli Tarybos nariai. Be to, į atidarymo ceremoniją atvyko Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbanavičius, kuris sako akimis panoro įsitikinti, kaip naudojamos departamento skirtos lėšos.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, su departamento vadovu buvo aptartos ir tolimesnės investicijos į areną.

DSC_1874-1Prienų sporto ir pramogų direktorius Arūnas Vaidogas naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog jam smagu, kad pavyko, tarpininkaujant Seimo nariui Andriui Palioniui, pritraukti investicijas, ir darbai arenoje tęsiami. Šiemet, A.Vaidogo teigimu, pavyko įrengti dvi papildomas rūbines, holą, treniruoklių ir konferencijų sales antrajame aukšte. Taip pat įdiegta bilietų kontrolės sistema. Direktorius teigė, jog šiais metais arenos biudžetas pasipildė ir lėšomis, kurios buvo uždirbtos teikiant įvairias paslaugas. Treniruoklių salės atidarymas – tai vienas iš žingsnių plėsti mokamų paslaugų spektrą.

A. Vaidogo teigimu, neatsisakoma ir planų statyti baseiną.

Povilas Reibutis

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti