„Prienų“ puolimas buvo negailestingas – „Sakalai“ įveikti 40 taškų skirtumu

„Prienų“ krepšininkai LKL čempionate iškovojo 9 -ąją pergalę. Šįkart prieniškių puolimo mašina nepasigailėjo „Sakalų“ komandos (103:63).

Pirmame kėlinyje „Prienų“ dominavimas aikštelėje buvo daugiau negu akivaizdus. Svečiai tesugebėjo į aikštelės šeimininkų krepšį įmesti  tik 8 taškus. „Prienų“ puolimas buvo negailestingas ir po pirmo kėlinio aikštelės šeimininkai pirmavo 18 taškų skirtumu (26:8).
Antrame kėlinyje situacija aikštelėje nesikeitė – „Prienai“ didino skirtumą (39:8). Ir tik tada „Sakalai“ surengė nedidelį spurtą ir sumažino atsilikimą iki 25 taškų (39:14). Bet aikštelės šeimininkai nesiruošė juokauti, ir kėlinio pabaigoje padidino pranašumą iki 32 taškų (61:29). Tiesa, paskutinę kėlinio sekundę Edvinas Šeškus pataikė tritaškį ir po dviejų kėlinių „Prienai“ pirmavo 29 taškais (61:32).
Po didžiosios pertraukos „Prienų“ krepšininkai žaidė laisvai ir į svečių retus blyksnius atsakydavo dar galingiau. Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 34 taškų (80:46).
Ketvirtame kėlinyje „Prienų“ vyr. treneris į aikštelę išleido jaunimą, bet ir tada aikštelės šeimininkų pranašumas nesumažėjo. Kėlinio pabaigoje prieniškiai pirmavo 43 taškais, o rungtynes laimėjo 40 taškų skirtumu (103:63).