Prienų socialdemokratai žengia į savivaldos rinkimų tiesiąją

1 Alvydas Vaicekauskas

Lietuvos socialdemokratų  partijos Prienų skyriaus visuotiniame susirinkime spalio mėnesį buvo reitinguojami kandidatai į 2023–2027 m. Prienų r. savivaldybės Tarybą.

LSDP_logo.svg

Socialdemokratų partijos kandidatas į merus – dabartinis Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Jis yra pirmuoju ir kandidatų į  Prienų r. savivaldybės Tarybą sąraše. Antrasis sąraše – dabartinis Tarybos narys, verslininkas Deividas Dargužis, trečioji – Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, ketvirtasis – dabartinis Tarybos narys, energetikas Aleksas Banišauskas, penktasis – dabartinis Tarybos narys, Prienų miesto Vietos veiklos grupės vadovas Mindaugas Rukas. Antrajame penketuke yra aktyvus visuomenininkas Andrius Grumadas, dabartinė Tarybos narė Simona Vaicekauskaitė-Šalčė, dabartinis Tarybos narys Henrikas Radvilavičius, dabartinė Tarybos narė, ilgametė švietimo darbuotoja Angelė Mickienė, verslininkas Jaunius Mališauskas.

Mūsų partijos sąraše – 26 moterys ir 24 vyrai. Tarp jų – ekonomistai, gydytojai, mokytojai, inžinieriai, verslininkai, kultūros darbuotojai, žemės ūkio specialistai ir kitų profesinių sričių atstovai. Džiaugiamės, kad kandidatai į Prienų r. savivaldybės tarybą yra įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų – gyventojai turės puikią galimybę pasirinkti tuos kandidatus, kuriais pasitiki, kurie atitiks jų lūkesčius, kurie, jų nuomone, geriausiai ir profesionaliausiai dirbs Prienų krašto žmonėms.

Visi Prienų skyriaus socialdemokratai nusiteikę optimistiškai ir tikisi laimėti, kad galėtų ne tik tęsti pradėtus darbus Prienų rajone, bet, įgyvendindami savo naująją rinkimų programą, ir toliau tvirtai bei atsakingai dirbti dėl visų Prienų krašto žmonių.

Nuo vasario 6 d. iki pat Savivaldos rinkimų, kurie vyks kovo 5 d., Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų skyriaus būstinėje (Kauno g. 2, Prienai (III aukštas)),  PIRMADIENIAIS–KETVIRTADIENIAIS 17.00–19.00 val.  rinkimų štabo komanda bei kandidatai lauks Jūsų, kad galėtų kartu padiskutuoti, pristatyti naująją rinkimų programą ir sulaukti pasiūlymų dėl krašto ateities.

LSDP Prienų skyriaus informacija

Politinė reklama. Apmokėta iš LSDP Prienų skyriaus rinkimų sąskaitos.

Taip pat skaitykite