• prienuspauda

   

   

   

   

Prienų socialdemokratų kandidatu į savivaldybės mero postą išrinktas Alvydas Vaicekauskas

IMGP8607Vacys Staknys

Rugsėjo 26 d. LSDP Prienų skyriaus nariai rinko partijos kandidatą, kuris atstovaus partiją savivaldos rinkimuose, tiesiogiai renkant savivaldybės merą.

Susirinkimas, į kurį atvyko 149 skyriaus nariai (susirinkimo pradžioje) iš 293 esančiųjų sąrašuose, prasidėjo gan audringai. Susirinkusieji nepalaikė Seimo nario Andriaus Palionio siūlymo įtraukti į dienotvarkę klausimą dėl nario mokesčio ir kandidato nario mokesčio apibrėžimo ir joje liko tik vienas klausimas – kandidato į merus rinkimas.

Tiesa, iš penkių grupėse pasiūlytų kandidatų (Angelė Bajorienė, Vytas Bujanauskas, Raimundas Markūnas, Arūnas Vaidogas, Alvydas Vaicekauskas) į slaptojo balsavimo biuletenius buvo įtrauktos tik trijų kandidatų pavardės – V. Bujanausko, A. Vaicekausko ir A. Vaidogo.

Slaptas balsavimas, kuriame jau dalyvavo 152 nariai, pasibaigė.

Prienų socialdemokratų kandidatu į savivaldybės mero postą išrinktas Alvydas Vaicekauskas.

Nugalėtojas gavo 79 balsus iš 152. Už Arūno  Vaidogo  kandidatūrą pasisakė 58 nariai, Vyto Bujanausko – 15.

 

Taip pat skaitykite

18 komentarai

 1. Tomas

  Aš tai siūlyčiau būsimiems kandidatams į merus sudalyvauti motyvacinio rašinio ..Kokią naudą aš atnešiu savo rajonui, būdamas meru“ konkurse.Jei klaidų -daugiau kaip 20, reiškia , kad žmogus beraštis.
  Spėkit iš trijų kartų, kad būtų visiškas lūzeris…Tikrai ne Vaicekauskas…

  Atsakyti
 2. X

  Kadangi seimo narys yra LSDP Prienu skyriaus narys, tai jei norejo buti kandidatu i merus, manau, turejo jo kandidatura buti pasiulyta siam susirinkimui. Bet nebuvo. Tai ar nebutu jo issikelimas i meru rinkimus – veikla pries LSDP partija (Prienu skyriu)? Idomu, laip yra nustatyta LSDP statute?

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti