•  

   

   

   

   

Prienų socialdemokratų kandidatu į savivaldybės mero postą išrinktas Alvydas Vaicekauskas

IMGP8607Vacys Staknys

Rugsėjo 26 d. LSDP Prienų skyriaus nariai rinko partijos kandidatą, kuris atstovaus partiją savivaldos rinkimuose, tiesiogiai renkant savivaldybės merą.

Susirinkimas, į kurį atvyko 149 skyriaus nariai (susirinkimo pradžioje) iš 293 esančiųjų sąrašuose, prasidėjo gan audringai. Susirinkusieji nepalaikė Seimo nario Andriaus Palionio siūlymo įtraukti į dienotvarkę klausimą dėl nario mokesčio ir kandidato nario mokesčio apibrėžimo ir joje liko tik vienas klausimas – kandidato į merus rinkimas.

Tiesa, iš penkių grupėse pasiūlytų kandidatų (Angelė Bajorienė, Vytas Bujanauskas, Raimundas Markūnas, Arūnas Vaidogas, Alvydas Vaicekauskas) į slaptojo balsavimo biuletenius buvo įtrauktos tik trijų kandidatų pavardės – V. Bujanausko, A. Vaicekausko ir A. Vaidogo.

Slaptas balsavimas, kuriame jau dalyvavo 152 nariai, pasibaigė.

Prienų socialdemokratų kandidatu į savivaldybės mero postą išrinktas Alvydas Vaicekauskas.

Nugalėtojas gavo 79 balsus iš 152. Už Arūno  Vaidogo  kandidatūrą pasisakė 58 nariai, Vyto Bujanausko – 15.

 

Taip pat skaitykite

18 komentarai

 1. Prienietis

  Socialdemokratai tvarkingai demokratiniuose rinkimuose (kas daugelyje Prienų partijų šiai dienai neįmanoma) išsirinko lyderį, vieniems tai patinka, kitiems nepatinka, tačiau taip ir turi būti, juk praėjo tie laikai, kuomet tiesa buvo viena. Prienų rajono savivaldybė pamažu atsitiesia, galbūt reikėtų daugiau stengtis gaunant ES lėšas, daugiau bandyti pritraukti verslo į mūsų kraštą, tačiau pokyčiai teigiami, todėl siekiant tęstinumo logiška būtų palaikyti tos pačios grupės komandos narius, o kandidatui linkime sėkmės.

  O poniai Vilijai J. (ko gero Janulevičienei) palinkėsiu būti objektyviai, nes jaučiasi didelis šališkumas, kita vertus, kad kažką kritikuoti, turi ir pats kažką nuveikti apčiuopiamo.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti