Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai išplėšė pergalę Jonavoje ir įveikė varžovus Prienuose

Kovo 7 – 8 dienomis Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai sužaidė dvejas PK„B“L čempionato rungtynes ir abejose iškovojo pergales.

Tiesa, rungtynėse Jonavoje pergalei iškovoti prireikė dviejų pratęsimų, bet šį kartą sėkmė lydėjo prieniškius (106:110).
Visas rungtynes vyko bekompromisė kova ir nė vienai komandai nepavykdavo įgyti reikšmingesnės persvaros. Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (47:46),
Tiesa, prieš lemiamą kėlinį aikštelės šeimininkai turėjo 4 taškų pranašumą (68:64), bet ketvirtajame kėlinyje prieniškiai sugebėjo panaikinti šį deficitą (86:86).
Pirmasis pratęsimas baigėsi taip pat lygiosiomis (98:98). Ir tik antrajame „Rūdupio-KKSC“ krepšininkams pavyko išplėšti pergalę (106:110).
Mantas Gūžys Prienų komandai pelnė 32 taškus, Mantvydas Gečionis -28, Evaldas Šerpenskas – 18.

Šeštadienio rungtynės su Lietuvos kurčiųjų sporto klubu Prienuose nebuvo tokios įtemptos, bet nebuvo ir lengvos. „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai pirmavo visą mačą. Po gerai sužaisto pirmojo kėlinio (30:18), antrajame aikštelės šeimininkai prarado iniciatyvą ir leido varžovams sumažinti skirtumą iki 8 taškų (52:44).  Po trečiojo kėlinio situacija dar paaštrėjo ir komandas skyrė tik du taškai (74:72). Vis tik Prienų komanda ketvirtajame kėlinyje sugebėjo susiimti ir laimėjo rungtynes 8 taškų skirtumu (97:89).
Mantvydas Gečionis pelnė 31 tašką, Mantas Gūžys – 19, Airidas Tkačiovas -18, Rokas Marcinkevičius -15.