Prienų „Rūdupio“ futbolininkai neatsilaikė prieš „VU-Vilniestą“, bet įveikė „Kauną“

Ignas Mineikis

Gegužės pabaigoje Prienų „Rūdupio“ futbolininkai žaidė dvejas LFF II lygos Pietų zonos rungtynes.

Pirmosiose rungtynėse Prienų komanda turėjo pripažinti Vilniaus „VU-Vilniesta“ komandos pranašumą. Vilniečiai jau po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais, bet toks scenarijus buvo palankus „Rūdupio“ varžovams (1:3).

Antrosiose rungtynėse Prienų komandos varžovai buvo „Kauno“ futbolininkai. Šį kartą „Rūdupio“ komanda buvo stipresnė ir jau po pirmojo kėlinio įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0). Antrajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta. Tai buvo ketvirtoji Prienų komandos pergalė šiame sezone.

Antroji Prienų „Rūdupio“ komanda, pavadinimu „KKSC-Rūdupis“, dalyvauja ir KAFF pirmenybėse. Starto rungtynėse prieniškiai sužaidė lygiosiomis su Alytaus „Resė“ komanda (3:3).

Pirmajame kėlinyje „KKSC-Rūdupis“ po Ūdrio Žalio įvarčio išsiveržė į priekį (1:0), bet, deja, paskui praleido 3 įvarčius iš eilės ir po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių deficitą (1:3). Tiesa, antrajame kėlinyje prieniškių reikalai pasitaisė. Kėlinio viduryje Remigijus Gaižius rezultatą sušvelnino (2:3), o pabaigoje išlyginamąjį įvartį pelnė Adas Golmanas (3:3).

Birželio 1 d. Prienų komanda žaidė su Raseinių „Danspin“ futbolininkais ir šį kartą lygiųjų neišplėšė. Varžovai laimėjo rungtynes rezultatu 4:3. Po pirmojo kėlinio raseiniškiai pirmavo 2:1.