Prienų „Rūdupio“ futbolininkai – LFF II lygos Pietų zonos čempionai

Spalio 21 d. Kaune Aleksandro Stulginskio universiteto futbolo aikštėje Prienų „Rūdupio“ futbolininkai sužaidė paskutines 2012 m. LFF II lygos Pietų zonos čempionato rungtynes su Vilniaus „Granitas -2“ komanda.

Šios rungtynės buvo svarbios ne tik todėl, jog buvo reikalinga pergalė, o ir dėl to, kad, pergalės atveju, Prienų „Rūdupis“ taptų zonos čempionato nugalėtoju.

Taip ir įvyko. Prienų futbolininkai įtikinamai laimėjo rungtynes rezultatu 3:0.
Jau  pirmame kėlinyje „Rūdupis“ įmušė du įvarčius. Po T. Stralecko pelnyto pirmo įvarčio, antrą kartą varžovų vartininką nuginklavo A. Juozaitis (2:0).
Antrame kėlinyje Prienų komanda turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, bet pavyko įmušti tik vieną (3:0). Vėl pasižymėjo T. Straleckas, kuris, pagal kvitrina.com informaciją, tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.
Po rungtynių „Rūdupio“ futbolininkai iššovė tradicinį šampano butelį, padėkojo vieni kitiems už gerą žaidimą.
Reikia manyti, jog ir Prienų rajono savivaldybė, ir UAB „Rūdupis“ deramai įvertins savanorišką komandos žaidėjų triūsą bei jų vardų garsinimą.
Primename, jog 2011 m. sezone komanda buvo iškovojusi bronzos apdovanojimus.