•  

   

   

   

Prienų rinkiminėje apygardoje užregistruotas pirmasis Visuomeninis komitetas

IMGP9521-504x500Prienų rajono savivaldybės Tarybos „Keturių“ frakcija, atrodo, pasiryžusi naujos kadencijos Taryboje turėti daugiau narių. Štai, frakcija, vedama mero pavaduotojo Egidijaus Visocko, subūrė ir jau užregistravo VRK Visuomeninį rinkimų komitetą iš 79 narių, tarp kurių nemažai ir partijoje narystę sustabdžiusių konservatorių. Be jų komitetą sudaro buvę kitų partijų nariai – Socialdemokratų sąjungos, kurios vadovybė įsiliejo į Valstiečių ir žaliųjų sąjungą, bet Prienų skyrius nepanoro draugauti su „valstiečiais“, A.Valinsko politinio judėjimo ir kitų.

Komiteto koordinatoriumi išrinktas E. Visockas, kuris pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, ne tik ves komitetą į Tarybų rinkimus, bet ir kovos dėl mero posto.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

11 komentarai

 1. A

  Kaip tai Egidijus, būdamas vicemeru, nieko gero nenuveikia-o kas išnaikino autobusų maršrutus kaimo vietovėje? Jis tikriausiai tikėjosi, kad visi kaimo gyventojai dabar pradės bėgioti (sportuoti), bet nežinojo, kad kaime daugiausia seneliai gyvena ir juos paliko, kaip sakoma, ant ledo.

  Atsakyti
 2. atkreiptidemesi

  Gal naujas meras susirupins Prienu silumos kainomis, socialiniais bustais ir namu vaiduokliu likimais. Ir is viso-Prienams reikia eiti kurorto prieigu linkme-plesti dviraciu takus, gerinti infrastuktrura, kad cia atvyke is kurorto zmones nepakrauptu. Galbut irengsime bent viena vaiku zaidimo aikstele, nes dabartine laisvalaikio praleidimo alternatyva – tik kompiuteris….

  Atsakyti
 3. ! ! ! !

  Oi, oi, oi…

  tas Egidijus neranda vietos, kad dabar būdamas vicemeru nieko gero nenuveikia, tai kai bus Meras tai visai rajonas prapuls, juk Meras turi išmanyti visose srityse ( ekonomika, žemės ūkis ir t.t. ) Rajonui vadovauti tai ne sporto klubui.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti