• prienuspauda

     

     

     

     

Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla – sportiškiausių Lietuvos mokyklų penketuke

_IGP3986

Kiekvienais metais Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, bedradarbiaudamas su Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Tautiniu olimpiniu komitetu, Kūno kultūros ir sporto departamentu ir Lietuvos sporto universitetu, renka sportiškiausias mokyklas. Šiais metais į sportiškiausių pagrindinių mokyklų ir progimnazijų penketuką pateko Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla.

Mokyklos atstovai gruodžio 10 d. kino centre „Forum Cinema Vingis“ dalyvavo Lietuvos sportiškiausios mokyklos nugalėtojų apdovanojimų šventėje. Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla tapo penkta tarp sportiškiausių mokyklų (1 vietą užėmė Kėdainių „Aušros“ progimnazija, 2 – Raseinių Šaltinio progimnazija, 3 – Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla, 4 – Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla). Kūno kultūros mokytojai už sportinės veiklos organizavimą ir neformalųjį mokinių ugdymą mokykloje buvo apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkomis. Mokyklai buvo įsteigtas 200 € piniginis prizas.

Gruodžio 17 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko šventė, skirta pagerbti sportininkus, savo laimėjimais sportiškiausių mokyklų rinkimuose iškovojusius penktą vietą. Šventėje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas, jo pavaduotoja Rima Zablackienė, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Švietimo skyriaus specialistė Laimutė Jančiukienė, Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Audronis Deltuva. Jauniesiems sportininkams ir jų mokytojams už puikius rezultatus, mokyklos ir rajono garsinimą dėkojo direktorė Ilona Balčiukynienė. Mokiniai buvo palepinti saldžiaisiais prizais – tortais. Mokytojoms Elenai Bendinkienei ir Vilmai Glaveckienei buvo įteiktos Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus E. Visocko padėkos, o mokytojoms Astai Simanaitienei, Virginijai Abramavičienei ir Danutei Baranauskienei – „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorės I. Balčiukynienės padėkos.

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenė didžiuojasi savo sportininkais. Toks laimėjimas tikrai svarbus ne tik mokiniams, kovojusiems už mokyklą, bet ir kiekvienam iš mūsų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti