Prienų rajono žmonių laukia antrasis mero rinkimų turas, Taryboje – 9 politinių jėgų atstovai

IMGP3126

Vacys Staknys

Kovo 3 d. balsavimo rezultatai parodė, kad rinkėjams patiko, jog socialdemokratai į savo gretas įtraukė daug naujų veidų. Jie gavo 6 mandatus ir dar turės progą šį skaičių padidinti, jei kandidatas į merus Alvydas Vaicekauskas laimės kovą dėl mero posto, nes I etape surinko per 30 % rinkėjų balsų ir pateko į II turą.

Prienų socialdemokratų lyderis A. Vaicekauskas, duodamas naktinį interviu portalui kvitrina.com, pasakė, jog yra įsitikinęs, kad rajono žmonės įvertino jo ir komandos įvykdytus pažadus.

Pasak A. Vaicekausko, antrajame ture laukia rimta kova, todėl jis prašo rinkėjų, kurie balsavo už jį ir kitus kandidatus į mero postą pirmajame ture, ateiti prie balsadėžių ir po dviejų savaičių.

A. Vaicekausko teigimu, jei jam bus patikėtas mero postas, pradėti darbai įgautų pagreitį ir būtų tęsiamas programos įgyvendinimas. Jis teigė, jog yra pasiruošęs kalbėti su visais į Tarybą išrinktais nariais ir bandys juos suvienyti bendram darbui rajono žmonių labui. A. Vaicekauskas ypač pabrėžė koalicijos formavimą ne postų pagrindu.

IMGP3135

Į antrąjį mero rinkimų turą patekusi „tvarkietė” Loreta Jakinevičienė teigė, jog balsavimo rezultatus vertina gerai, nes varžytis su valdžios partijomis sudėtinga. Planų patekti į antrąjį turą buvo, bet garantijų – tikrai ne, nes varžėsi daug vienodų kandidatų. Balsavimo rezultatai parodo, kad išties kova vyko dėl kiekvieno balso.

„Tvarkiečiai” prarado savo pozicijas Taryboje ir šioje kadencijoje turės 3 vietas.

Daug vilčių į šiuos savivaldos rinkimus sudėję valstiečiai turėtų būti nusivylę, nes noras sustiprinti savo gretas E. Visocko suburto komiteto komandos nariais nedavė planuojamų rezultatų. LVŽS kandidatas į merus Prienų rajone nepateko į antrąjį rinkimų turą, o partija gavo tik 4 vietas.

_7000_1

LVŽS Prienų skyriaus pirmininkas Jonas Vilionis rinkimų rezultatus pavadino prastais ir teigė, kad priežastys bus analizuojamos.

Rinkėjai sužlugdė ir socialdarbiečių lūkesčius. Naujai sukurta politinė jėga gavo 3 vietas Taryboje, o jų kandidatas į merus Arūnas Vaidogas rinkimų maratone liko ketvirtas.

IMGP2325

Pasak A. Vaidogo, balsavimo rezultatai parodė, kad rajono gyventojai nenori pokyčių ir, turbūt, toks gyvenimas jiems tinka. Emocingasis LSDDP Prienuose sąrašo lyderis įsitikinęs, jog jei mero rinkimus laimės dabartinis savivaldybės vadovas, suvienyti visus į Tarybą išrinktus narius jam seksis sunkiai. Anot jo, ir šioje kadencijoje merui A. Vaicekauskui buvo siūlomi bendradarbiavimo keliai, bet nieko neįvyko.

Į Prienų rajono savivaldybės Tarybą pateko visų 9 politinių jėgų atstovai. Kokia bus suformuota rajono valdžia?

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. ALDONA

    Ar šie kandidatai augo, mokėsi, studijavo Prienuose? Ar jie pažįsta gruntą, šaltinius ir upokšnius? Ar dirbo, žemę, statė elektrines, tiesė kelius, projektavo gatves ir gyvenamuosius rajonus? Kiek gamyklų ir fabrikų veikia prienuose? Kur laikomi grūdai, bulvės, daržovės, kas juos tvarko, sandėliuoja? Kiek elektros sunaudoja prieniškiai? Kodėl nevažiuoja rajoniniai autobusai? Kam iš vis reikalingi merai ir seniūnai? Ką jie valgo iš ko gyvena? Kodėl apsileidęs Jiezno seniūnas?

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti