Prienų rajono švietimo įstaigos ruošiasi nuotoliniam darbui

18278538-1527455730640495-1

Vidmantas Venclovas

Kol mokiniams dėl karantino paskelbtos pavasario atostogos, rajono švietimo įstaigų administracija ir mokytojai neturi kada ilsėtis. Pasak Prienų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Rimvydo Zailsko, šiuo metu vyksta intensyvus darbo nuotoliniu būdu aiškinamasis procesas. Anot vedėjo, mokyklų startinė padėtis nuotoliniam darbui tikrai skirtinga, todėl vyksta diskusija, aptariamos įvairios programos, analizuojamos galimos mokymo platformos.

R. Zailsko teigimu, 2/3 mokinių tikrai turi kokį nors mobilųjį įrenginį, su kuriuo galėtų mokytis nuotoliniu būdu. Bet bus ir tokių, kurie neturi tokių galimybių. Vedėjo įsitikinimu, bus ieškoma išeičių. Vienas iš sprendimo būdų – išdalinti planšetes iš IT klasių. Taip pat yra tikimybė, kad rajono švietimo įstaigoms bus paskirta kažkiek įrenginių su mobiliuoju ryšiu, kai Švietimo, mokslo ir sporto ministerija centralizuotai jų nupirks.

 Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo teigimu, šiuo metu dauguma rajono švietimo įstaigų mokytojų dirba nuotoliniu būdu iš namų, bet yra ir tokių atvejų, kai darbas vyksta ir mokyklų patalpose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti