•  

     

     

     

Prienų rajono švietimo įstaigos pasiruošę organizuoti nuotolinį mokinių mokymą ir mokyklose

Vidmantas Venclovas


Prienų rajono savivaldybės mokyklose toliau fiksuojama mažai susirgimų Covid-19 liga. Šiuo metu rajone tik 3 ikimokyklinio ugdymo (darželių) grupės yra izoliacijoje dėl auklėtojų ir kelių vaikų susirgimų.

Pasak Prienų rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Rimvydo Zailsko, ikimokyklinis ugdymas vyksta kontaktiniu būdu, o kitas – nuotoliniu. Tiesa, po to, kai buvo nutarta, jog vaikams, kurie neturi galimybių nuotoliniu būdu mokytis namuose, sudaryti sąlygas tai daryti mokyklų patalpose, pasak R. Zailsko, rajone keturios įstaigos tokias sąlygas sudarė pradinukams ir trys – pagrindinio ugdymo mokiniams.

azuolas

„Ąžuolo“ progimnazijos direktorė Irena Tarasevičienė informavo, jog suteiktos sąlygos mokytis nuotoliniu būdu mokykloje 6 pradinukams ir vienam vyresniųjų klasių mokiniui. Progimnazijos direktorė taip pat pranešė, jog įstaigoje sergančiųjų Covid-19 nėra. I. Tarasevičienė įsitikinusi, jog nuotolinis mokymas sudaro daug sunkumų ne tik mokytojams, bet ir mokiniams. Anot progimnazijos direktorės, visiems būtų lengviau, jei būtų mokomasi įprastai.

revuonos_mokykla

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė teigė, jog mokykloje buvo gerai pasiruošta nuotoliniam mokymui. Mokiniai gavo planšetės kartu su internetu, už kurį moka mokykla. Šiuo metu mokykloje sudarytos galimybės mokytis 3 pradinukams. Anot direktorės, specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai ir toliau mokosi kontaktiniu būdu.

Veiverių_meno_mokykla 2

Veiverių T. Žilinsko gimnazijos direktorė Audronė Raibužienė pasakojo, jog ikimokyklinės grupės sėkmingai vykdo veiklą įprastu būdu. Sudaryta galimybė 3 pradinukams mokytis nuotoliniu būdu iš mokyklos. Situacija dėl Covid-19 ligos gera – visi mokytojai sveiki. Pasak gimnazijos direktorės, informacijos apie sergančius mokinius nėra.

jiezno_gimanzija

Jiezno gimnazijoje situacija dėl Covid-19 stabili. Šiuo metu serga viena mokytoja, o 2 mokiniai, kurių šeimose yra sergančiųjų, yra izoliacijoje. Pasak gimnazijos direktorės Neringos Zujienės, mokykloje įrengtos trys nuotolinio mokymosi vietos pagrindinio ugdymo skyriaus mokiniams.

Pakuonio_pagrindinė_mokykla

Pakuonio pagrindinės mokyklos direktorė Audronė Vaicekauskienė sakė, jog 16 priešmokyklinukų, pradinukų ir pagrindinio ugdymo skyriaus mokinių sukurtos nuotolinio mokymosi vietos mokytis mokykloje. Pasak mokyklos direktorės, kai kurie mokytojai taip pat dirba nuotoliniu būdu su mokiniais iš savo kabinetų.

Visose mokyklose veikia valgyklos, todėl, pasak švietimo įstaigų vadovų, mokiniai gauna pietus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti