Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdyje: administracijos direktorius nepadarė tarnybinio nusižengimo, Taryba nepriėmė savo nusišalinimo

IMGP7535

kvitrina.com

Pažeidė, bet nepadarė

Gruodžio 21 d. posėdžiavusi Prienų rajono Savivaldybės taryba balsų dauguma patvirtino mero sudarytos nešališkos komisijos (valstybės tarnautojai iš kitų savivaldybių) išvadai, jog administracijos direktorius Egidijus Visockas, pažeidęs viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimus, tarnybinio nusižengimo nepadarė. Daugumos Tarybos narių manymu, administracijos direktoriaus pasirašyti įsakymai dėl lėšų skyrimo sporto klubams, kuriuose jis yra narys, tai tik darbinis momentas ir neturi jokių sąsajų su protegavimu. Tiesa, VTEK išsakyta nuomonė kitokia.

Tikslas vienodas – sąlygos skirtingos

Taryba patvirtino Prienų kultūros ir laisvalaikio centro nuostatus, kuriuose taip pat numatyta, kas gali nemokamai naudotis centro patalpomis ir paslaugomis. Ilgame sąraše – biudžetinės įstaigos, asociacijos, taip pat bendrovės ir viešosios įstaigos, kurių steigėjas yra savivaldybė. Bet nemokamą renginį rajono gyventojams rengiančios privačios viešosios įstaigos, Savivaldybės administracijos ir Tarybos manymu, nemokamai naudotis Prienų KLC paslaugomis ir patalpomis negali.

Nusišalinimas nepriimtas

Svarstant savivaldybės biudžeto patvirtinimą, nemažai Tarybos narių pranešė, jog jie turi nusišalinti nuo sprendimo projekto, nes patenka į viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo veikimo sferą. Bet meras Alvydas Vaicekauskas paragino visus Tarybos narius balsuoti prieš kolegų ir jų pačių nusišalinimą. Balsavimo rezultatas – nusišalinimas nepriimtas.

Posėdžių salės atnaujinimui – lėšos iš socialinių programų

Perskirstant savivaldybės biudžetą išaiškėjo, jog posėdžių salės atnaujinimo darbų apmokėjimui trūksta lėšų ir jos bus paimtos iš Vaikų išlaikymo globos namuose (-28000 eurų) ir lovų išlaikymo ligoninėse (-16000 eurų) programų. Į Tarybos narių pastabas, jog negražiai atrodo, kai lėšos statybinių darbų apmokėjimui atimamos iš socialinių programų, meras Alvydas Vaicekauskas tikino, jog minimų programų įgyvendinimui lėšų nepristigs.

Revuonos gatvės rekonstrukcijos darbai sulaikė papildomo finansavimo

Taryba pritarė sprendimui lėšas, kurios buvo numatytos F. Martišiaus gatvės rekonstrukcijos bendram su Kelių direkcija projektui, perkelti kitam projektui – Revuonos gatvės atnaujinimui, nes Kelių direkcija nutarė visus F. Martišiaus gatvės rekonstrukcijos darbus atlikti iš savo biudžeto.

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Oho

    Sveikinu, teisinis nihilizmas ima viršų. Ką ir reikėjo patvirtinti – yra lygus, bet yra lygesni už lygius.Kaip jums atrodo ,ponai,ar ilgai rinkėjai toleruos tokius jūsų triukus ir žaidimą įstatymais???

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti