Prienų rajono Savivaldybės tarybos komisijai ir administracijos direktoriui Egidijui Visockui – VTEK smūgis

Gelbėkit vaikus

 visockas

kvitrina.com

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nutarė, jog Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Pagal komisiją, E. Visockas pavėlavo nustatytu terminu deklaruoti savo pareigas, tapus administracijos direktoriumi. Taip pat nesilaikė termino deklaruoti savo narystę Lietuvos šaulių sąjungoje bei nenusišalino nuo sutarties, pagal kurią buvo skirtas finansavimas LŠŠ projektui, pasirašymo.

Primename, jog VTEK ėmėsi tirti E. Visocko elgesį po to, kai Prienų rajono savivaldybės komisija, sudaryta iš Tarybos narių, neįžvelgė E. Visocko nusižengimų minėtuose veiksmuose.

VTEK pranešime rašoma, jog valstybinėje tarnyboje dirbantys asmenys, pripažinti pažeidę Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, vienerius metus nuo pažeidimo paaiškėjimo dienos negali būti skatinami, priimami, skiriami ar renkami į aukštesnes pareigas.

Taip pat skaitykite

7 komentarai

  1. inga

    oho koksai nusizengimas, greiciau ant kryziaus :D o jo joj sau ikiseniu isidejo :D o kaip sedintys kedutese daugeli metu kelius prie savo namu esfaltuojasi naudodami medziagas skirtas kitu keliu tvarkymui, ir begale kitu nusizengimu tai jau tada viskas tvarkoje :D yra begale kitu dalyku apie kuriuos nekalbama, nes yra dauguma ir uznugaris. Neskaldykit is degtuko vezimo. Verciau vertinkit, ka sis Zmogus daro Prienieciu labui ;) ne vienas pasakys, kad tai bene VIENINTELIS Zmogus, kuris eidamas pareigas sias ar kurias kitas neiesko asmenines naudos sau, o dirba Prienieciu labui ir gerovei.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti