Prienų rajono savivaldybės meras: „Šis rezonansinis įvykis be įvertinimo neliks“

IGP65593

kvitrina.com

Prieš dvi savaites Prienų rajono Savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėja Vytautė Draugelytė būdama neblaivi (1,34 promilės girtumas) sukėlė avariją, kurios metu žmonės nenukentėjo, bet buvo apgadinti automobiliai. Taip pat buvo nustatyta, jog transporto priemonei, kurią vairavo avarijos kaltininkė, neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, apie šį įvykį V. Draugelytė pranešė savivaldybės vadovams, o administracijos direktoriaus E. Visocko teigimu, Teisės ir personalo skyriaus vedėja tuo metu atostogavo.

Pirmosios instancijos teismas griežtai įvertino valstybės tarnautojos veiksmą – 36 mėn. atimtos vairuotojo teisės ir paskirta 1200 eurų bauda. Tiesa, šis sprendimas gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas teigė, jog dar neturi jokių oficialių teismo sprendimo dokumentų, bet pasakė, kad padarys užklausą ir vienareikšmiškai bus sudaryta komisija, kuri nuodugniai išnagrinės šį atvejį.

Pasak administracijos direktoriaus, jis asmeniškai situaciją, kai valstybės tarnautojas draugauja su alkoholiu, vertina labai blogai, todėl bet kokiu atveju imsis iniciatyvos išnagrinėti ir įvertinti V. Draugelytės atvejį.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas patikino, jog Savivaldybės administracija, gavusi oficialius dokumentus, sudarys komisiją ir išnagrinės minimą įvykį. Mero teigimu, situacija nemaloni, ir tai supranta pati V. Draugelytė, pranešusi apie įvykį.

A. Vaicekauskas patikino, jog skyriaus vedėjos poelgis bus įvertintas, bet nuo platesnių komentarų susilaikys. Tiesa, jis pabrėžė, jog savivaldybės vadovai laikosi griežtos pozicijos dėl tokių atvejų ir apgailestavo, jog jie dar pasitaiko.

Taip, savivaldybės vadovai teisūs, kad savivaldybėje požiūris į alkoholio vartojimą arba prielaidas, jog jis buvo vartojamas, labai griežtas. Per šią kadenciją jau ne vienas valstybės tarnautojas neteko ne tik pareigų, bet ir darbo vietos. Todėl sunku suprasti, kodėl jau praėjus daugiau nei 2 savaitėm po įvykio nebuvo sudaryta komisija minimam atvejui įvertinti.

Savivaldybės vadovai daug kalba apie savivaldybės įvaizdį ir tuo grindė savo veiksmus kitų valstybės tarnautojų atžvilgiu, o šiuo atveju delsia.

Kodėl?

 

Taip pat skaitykite

8 komentarai

 1. ALDONA

  Prienų savivaldybėje įprasta gerti ir pragerti. Žmonės nepagalvoja, kas yra Jieznas, Užuguostis, Kašonys, Šilavotas, Balbieriškis, Birštonas. Jeigu kalbėtume medžių ir paukščių kalbomis, tikrai kažkas šaukia, ūžia, zvimbia. Didesnio skurdo niekur nėra. Sunaikintas keleivinis transportas, sustojęs pusę amžiaus laikrodis, sunaikintos švietimo, kultūros, gydymo įstaigos. Ką veikia Prienų žmonės, ko jie laukia?

  Atsakyti
  1. Taigi

   Gerb. Aldona, nereikia rašyti nesamonių ir klaidinti žmones, kur jūs matote skurdą, miestas ir rajonas tvarkomas o dėl ligoninių ir švietimo pertvarkų, ne rajonas kaltas, tai daroma respublikos mastu. Čia meras nieko dėtas, jis ir taip labai kovoja dėl ligoninių, bet ne taip paprasta ką padaryti, kaip galvojate.

   Atsakyti
 2. Jo

  Gal ši darbuotoja prašymą atostogoms parašė po autoivyko ir kas gali paneigti .Ponas direktoriau ir ponas mere jus davete PRIESAIKA nepažeisti istatymu,o dabar ginate savo darbuotoja,kuri girta vykdama gal būt į darba sukele avariją,KUR JŪSŲ SAZINE?

  Atsakyti
  1. XX

   Administracijos darbuotojus atoatogu isleidzia administracijos direktorius, taip, kad meras cia tikrai ne prie ko. O ir tokius dalykus rasydami turite tureti irodymu, o ne gal…. gal???? Gal sugalvojote? Gal susapnavote?

   Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti