Prienų rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija teigiamai įvertino savo darbą karantino  metu 

a ekstr.1

Vacys Staknys

Birželio 19 d. posėdžiavusi Prienų rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija teigiamai įvertino savo darbą karantino metu. Buvo pastebėta, jog administracija apgalvotai organizavo apsaugos priemonių pirkimus ir taupiai naudojo rėmėjų ir savivaldybės biudžeto lėšas. Komisijos pirmininkė, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė savo pasisakyme padėkojo įstaigų vadovams ir darbuotojams už gerai organizuotą darbą, gyventojams – už karantino reikalavimų laikymąsi. 

Buvo priimtas sprendimas įpareigoti įstaigas iki rugsėjo 1 d. pasirūpinti apsaugos priemonių rezervu mėnesiui. Komisija rekomenduoja tokiu rezervu pasirūpinti ir verslo įmonėms.

Nors karantinas atšauktas, bet laisvo žmonių judėjimo Savivaldybės administracijos pastate reikės palaukti. Administracija ir biudžetinės įstaigos toliau stengsis dirbti nuotoliniu būdu ir pagal išankstinę registraciją pas specialistus. Komisija mano, kad daug klausimų galima išspręsti telefonu arba pasinaudojant elektroninėmis paslaugomis. 

Kol nebus atšaukta ekstremali padėtis, viešąsias paslaugas teikiančioms įstaigoms rekomenduojama reguliuoti klientų srautus ir vėdinti kas valandą patalpas, o žmonėms laikytis asmens higienos. 

Savivaldybės pranešime spaudai nurodoma, jog sergantys žmonės Savivaldybės administracijos pastate nebus aptarnaujami. 

Primename, jog Prienų rajono savivaldybėje buvo nustatyti 5 susirgimų koronavirusu atvejai. Visi sergantys pasveiko. Prienų ligoninėje veikė Karščiavimo klinika, vyko medikų, globos ir slaugos įstaigų darbuotojų, ligoninės pacientų patikra. Visų paimtų mėginių rezultatai buvo neigiami.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti