Prienų rajono savivaldybėje vietinės reikšmės autobusų maršrutuose paslaugą vykdo naujas vežėjas

84420060_2836641216394642_1085546206605606912_o

Jonas Kavaliauskas

 2009 m. Prienų autobusų parko, kuris aptarnavo 19 priemiestinių maršrutų Prienų rajone ir 4 tarpmiestinius maršrutus Lietuvoje, valdymą perėmė bendrovė „Kautra“, kuri jau po metų investavo į parką 1,1 mln. litų ir 10 metų teikė Prienų rajono savivaldybės gyventojams pavėžėjimo paslaugas vietiniais maršrutais. 2019 metais Prienų rajono savivaldybė paskelbė naują konkursą teikti pavėžėjimo paslaugas vietiniais maršrutais. Konkursą laimėjo bendrovė „Transrevis“, pasiūliusi mažiausią vieno kilometro pavėžėjimo kainą. Tiesa, savo veiklą bendrovė pradėjo tik nuo 2020 m. vasario 1 d., nes vyko teisminiai procesai dėl konkurso sąlygų. Teismas neįžvelgė savivaldybės klaidų ir UAB „Transrevis“ pradėjo veiklą Prienų rajone.

UAB „Transrevis“ pateikė informaciją, jog vietiniuose maršrutuose aptarnavimo paslauga vykdoma 12 20 vietų autobusais. Pas naują vežėją įsidarbino buvę „Kautros“ autobusų vairuotojai.

Pasak Prienų rajono savivaldybės atstovų, konkurso metu savivaldybei pavyko nupirkti paslaugą geresnėmis sąlygomis, nei jinai buvo teikiama praėjusį dešimtmetį.

Tiesa, kai kuriuose maršrutuose pabrango bilietų kainos, bet tai atsitiko ne dėl tarifų padidėjimo, o dėl to, kad buvo tiksliau nustatyti ne tik maršrutų atstumai, bet ir atstumai tarp visų tarpinių stotelių.

Minimali bilieto kaina 44 ct. Mokiniai šiais maršrutais važinės nemokamai, bet jų pavėžėjimas įvertintas pateiktoje 1 km kainoje.

Prašome gyventojus, kurie naudojasi naujojo vežėjo paslaugomis, sudalyvauti portalo paskelbtoje apklausoje.

Prienų autobusų stotį valdo bendrovė „Kautra“, kuri ir toliau siūlo įsigyti bilietus į tarpmiestinių ir tarptautinių maršrutų autobusus, jūrų keltus, veikia siuntų maršrutiniais autobusais terminalas. 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti