•  

     

     

     

     

Prienų rajono savivaldybėje nustatyti 9 nauji Covid-19 ligos atvejai

ruke-paskendes-nemunas-59e99d65684a6

kvitrina.com

Prienų rajono Savivaldybės administracija pranešė, jog, NVSC duomenimis, rajone nustatyti devyni nauji Covid-19 ligos atvejai ir bendras sergančiųjų skaičius padidėjo iki 54. Tiesa, oficiali NVSC svetainė nurodo, kad Prienų rajono savivaldybėje serga 51 gyventojas.
Deja, bet be skaičiaus kitų detalių nebuvo pateikta, nes „
dėl didelio darbo krūvio epidemiologai konkretesnės informacijos neturi galimybės suteikti“. 

Situacija rajone tikrai negerėja, nes serga įvairių profesijų žmonės, jų šeimų nariai, bendradarbiai. Spalio 27 d. vyko  Ekstremalių situacijų operacijų centro ir rajono sveikatos priežiūros vadovų pasitarimas, kuriame buvo aptarta situacija medicinos ir globos įstaigose. Pasitarime buvo apsvarstytas klausimas dėl Visuomenės sveikatos biuro specialistų pagalbos NVSC Prienų skyriui. O tokia pagalba būtina, nes informacija apie susirgusius Covid-19 liga ir jų kontaktus vėluoja ir tai nepadeda kontroliuoti ligos plėtimosi. Aptarta galimybė dėl Karščiavimo klinikos darbo dviem pamainomis. 

Primename, jog rajone uždrausti kultūriniai renginiai, neformalaus ugdymo užsiėmimai. Mokiniai atostogauja, vėliau 5–12 klasių mokiniai dirbs nuotoliniu būdu, o ikimokyklinukai ir pradinukai – įprastu režimu.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti