Prienų rajono salės futbolo pirmenybių čempionai ‒ „Rūdupio“ futbolininkai

IMGP6071

Kovo 10 d. Prienų KKSC salėje vyko Prienų rajono salės futbolo pirmenybių finalinio ketverto varžybos. Pirmosios į aikštelę išbėgo „Jiezno“ ir „Stadiono“ komandos.

IMGP5951

Rungtynės prasidėjo „Stadiono“ komandos spurtu 5:0 (0:5). Visgi, kėlinio pabaigoje „Jiezno“ futbolininkai pelnė du įvarčius ir po pirmojo kėlinio „Stadiono“ persvara siekė 3 taškus (2:5). Antrajame kėlinyje rungtynių eiga nepasikeitė ir „Stadionas“ nutiesė kelią link trečiosios pirmenybių vietos (4:9).

Finaliniame susitikime tarp „Ąžuolo“ ir „Rūdupio“ komandų pirmieji įvartį įmušė „Ąžuolo“ futbolininkai (1:0), bet iniciatyvos neišsaugojo.

IMGP6080

„Rūdupio“ komanda ne tik išlygino rezultatą, bet ir įtikinamai laimėjo rungtynes (2:9) ir tapo pirmenybių nugalėtojais.

IMGP6089

„Ąžuolo“ futbolininkai liko antri.

Pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus, taip pat geriausius žadėjus, apdovanojo Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas bei Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.