Prienų rajono mero rinkimuose – prognozuojamas rezultatas. Meru išrinktas Alvydas Vaicekauskas

IMGP0528

kvitrina.com

Pasibaigė antrasis Savivaldos rinkimų turas, kuriame dėl Prienų rajono savivaldybės mero posto varžėsi Loreta Jakinevičienė ir Alvydas Vaicekauskas. Dabartinis savivaldybės vadovas, kaip ir buvo prognozuojama, laimėjo rinkimus, gavęs 5301 (60,64 %) rinkėjo palaikymą. Loretai Jakinevičienei savo balsus atidavė 3441 rinkėjai (39,96 %).

IMGP0530

Loreta Jakinevičienė rinkimų vakarą naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog jai šiek tiek liūdna, kad liko antra, bet rinkimų rezultatais liko patenkinta, nes gavo daugiau balsų nei pirmajame ture. Anot L. Jakinevičienės, varžytis su partijos lyderiu, kuris jau ne viena kadencija yra valdžioje, sudėtinga, bet gautas žmonių palaikymas rodo, kad partijos idėjos priimtinos rajono žmonėms.

IMGP0552

Loreta Jakinevičienė kartu su bendražygiais pasveikino Alvydą Vaicekauską su pergale, įteikė puokštę gėlių ir ta proga išgėrė nealkoholinio šampano.

IMGP0634

Alvydas Vaicekauskas, kai buvo jau žinomi rezultatai, naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog tikrai džiaugiasi pergale, kurią tikėjo pasiekti. Pasak mero, rinkėjai, suteikdami jam pasitikėjimą, įvertino jo ir komandos darbus dabartinės kadencijos metu.

A. Vaicekauskas nenoriai kalbėjo apie valdančiosios koalicijos formavimą, nors patvirtino, jog kontaktai su kitų politinių jėgų atstovais buvo. Meras taip pat pasakė, jog ne visi šioje kadencijoje buvę partneriai sėkmingai sudalyvavo rinkimuose, todėl pasikeitimai tikrai bus. Visgi, A. Vaicekauskas nepanoro įvardinti galimų partnerių formuojant rajono valdžią, bet teigė, jog geriausias variantas – kai visa Taryba dirba vienu ritmu.

Socialdemokratai džiaugėsi savo lyderio pergale ir darė kartu su juo nuotraukas.

Po antrojo turo tapo aišku, jog socialdemokratai Taryboje turės 7 vietas ir gavo teisę formuoti valdančiąją daugumą.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Nijolė

    Laimėjo didesnė patirtis. Sveikinu ir linkiu abiems sėkmės, susiklausymo ir gražių siekių. Tikiu kad taip ir bus. Smagu, kad politinėje kovoje kovėsi ne vieni vyrai. Šaunuolė Loreta!

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti