Prienų rajono krepšinio pirmenybių V ture – lyderių pergalės

IMGP5499

kvitrina.com

Gruodžio 17 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistas penktasis Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas.

Įvyko penki susitikimai, kuriuose savo panašumą įrodė pirmenybių lyderiai.

„Stadiono“ krepšininkai lengvai 35 taškų skirtumu susitvarkė su „Jiezno“ komanda (86:51). Tik antrajame ir trečiajame kėliniuose žaidimas buvo apylygis (9:9, 20:19), kituose „Stadiono“ pranašumas buvo akivaizdus (27:12, 30:11). Abiejų komandų lyderiai R. Marcinkevičius ir R. Žuromskas pelnė po 23 taškus.

Balbieriškio „Ringio“ komanda prieš lemiamąjį kėlinį rungtynėse su „Pakuonio“ krepšininkais turėjo 12 taškų deficitą (37:49), bet sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 64:57. Ketvirtąjį kėlinį „Ringis“ laimėjo 19 taškų skirtumu (27:8) ir džiaugėsi pergale. A. Kurapka nugalėtojams pelnė 25 taškus.

„Savivaldybės“ komanda, pakeitusi pavadinimą į „Pušynę“, po galingo spurto antrajame kėlinyje (31:9), nepaliko jokių vilčių Veiverių „Amberio“ krepšininkams. „Pušynė“ laimėjo rungtynes 27 taškų skirtumu (83:56). Nugalėtojų gretose 21 tašką pelnė V. Celešius.

„Amberiui“ 18 taškų iškovojo T. Kulikauskas.

„Stakliškių“ ir „Dvariuko“ komandų rungtynėse prireikė pratęsimo, kuris nulėmė „Stakliškių“ komandos pergalę keturių taškų skirtumu (78:74). A. Tilindė „Dvariukui“ pelnė 35 taškus, bet ir jie neišgelbėjo nuo pralaimėjimo. „Stakliškių“ komandoje A. Kaminskas į varžovų krepšį įmetė 25 taškus, D. Židanavičius – 22.

Gan įtemptos buvo rungtynės tarp „Žiburio“ ir „Šilavoto“ komandų. „Žiburio“ komandai pergalę garantavo gerai sužaistas antrasis kėlinys, per kurį komanda įgijo 12 taškų persvarą, o po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų pranašumą (36:30). Antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino. „Šilavoto“ komanda bandė pakeisti situaciją ir sumažino skirtumą 6 taškais, bet rungtynes pralaimėjo (61:71). R. Stadalius „Žiburiui“ pelnė 13, V. Mildažys „Šilavotui“ – 14 taškų.

Pirmenybėse su penkiomis pergalėmis pirmauja „Stadionas“, po keturias pergales savo aktyve turi „Stakliškių“ ir „Pušynės“ komandos. Po tris kartus laimėjo „Ringio“ ir „Žiburio“ krepšininkai. Po du kartus šventė pergales „Dvariuko“ ir „Amberio“ komandos. Vienas kartas buvo sėkmingas „Pakuoniui“. „Jiezno“ ir „Šilavoto“ komandos dar nėra ragavusios pergalės skonio.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti