Prienų rajono krepšinio pirmenybėse sužaisti dar du turai

IMGP7911

Prienų rajono krepšinio ir laikraščio „Gyvenimas“ pirmenybėse sužaisti penktasis ir šeštasis turai. Penktajame įvyko trejos rungtynės, kuriose triumfavo favoritai.

Dantransa“ gan nesunkiai susitvarkė su „Pušynės“ komanda (92:72). PMVD neturėjo vargo su varžovais ir tiesiog sutriuškino „Kryžkelių plieną“ (90:68).

Trečiose penktojo turo rungtynėse „Jiezno“ komanda bandė pasipriešinti Balbieriškio „Tūzams“, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą (74:88).

Šeštajame ture susitiko dvi Birštono komandos – „Birštono SC“ ir „Versmė“. Jaunieji „Birštono SC“  krepšininkai nesusitvarkė su „Versmės“ tolimąja artilerija ir turėjo pripažinti labiau patyrusių varžovų pranašumą (86:110). „Versmės“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė Aurimo Liuizos auklėtinius į nokdauną (31:19). Antrajame „Birštono SC“ jaunimas parodė charakterį (23:27), bet „Versmės“ komandos sustabdyti nesugebėjo ir po dviejų kėlinių skirtumas padidėjo iki 16 taškų (58:42). Trečiajame kėlinyje A. Liuizos auklėtiniai driokstelėjo iš peties ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (75:69). Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų (75:71). Bet tada „Versmės“ krepšininkai užmėtė varžovus tritaškiais ir laimėjo rungtynes 24 taškų skirtumu (110:86).

IMGP8269

Antrajame turo susitikime žaidimo eiga buvo visiškai kitokia. „Pušynės“ ir „Pakuonio“ komandų rungtynėse vyko dinamiška kova. Ir visgi, sėkmė lydėjo „Pušynės“ krepšininkus, kurie laimėjo rungtynes penkių taškų skirtumu – 65:60 (13:12, 19:16, 13:12, 20:20).

Trečiose šeštojo turo rungtynėse taip pat vyko pakankamai karšta dvikova. Pirmajame kėlinyje sėkmė lydėjo „Šilavoto“ krepšininkus (22:18). Bet Balbieriškio „Tūzų“ komanda antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir išėjo į priekį (48:42). Po didžiosios pertraukos „Tūzai“ diktavo savo sąlygas ir laimėjo rungtynes 14 taškų skirtumu (86:72).