Laimutė Jančiukienė
Alvydas Vaicekauskas
Loreta Jakinevičienė

Prienų rajone vyksta Lietuvos karių pratybos

47Stakliškių seniūnijos gyventojai šį savaitgalį buvo sunerimę, nes „naktį suko ratus sraigtasparniai, važinėjo karinė technika, girdėjusi šūviai“. Miestelyje sklinda įvairios diskusijos.
Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, kurią patvirtino ir Krašto apsaugos ministerijos atstovai, gegužės 18-28 dienomis Prienų rajone Lietuvos kariuomenė organizuoja pratybas. Ministerijos laiške sakoma: „ Gegužės 18-28 mieste ir jo apylinkėse Lietuvos kariuomenė organizuoja pratybas, kurių metu bus treniruojamasi  krašto gynybos veiksmų.
Pasak pratybų organizatorių, pratybos kasdieninės gyventojų veiklos įtakoti neturėtų. Minimaliai gali būti panaudota aviacija ar mokomosios karinės imitacijos priemonės. Lietuvos kariai tikisi gyventojų supratimo ir iš anksto dėkoja už bendradarbiavimą“.
Šį pranešimą redakcija gavo šiandien iš ryto. Prienų rajono savivaldybės administracijos Karo prievolės ir civilinės saugos  vyriausiasis specialistas Romas Trakymas teigė, jog informacijos, kad rajono teritorijoje gegužės mėnesį vyks kariuomenės pratybos neturėjo. Nieko apie pratybas nežinojo ir Stakliškių seniūnas Gintautas Kaminskas.
Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamento direktorė Rūta Apeikytė  naujienų portalui kvitrina.com pranešė, jog šiandien į Stakliškes atvyks ministerijos atstovas ir vietoje paaiškins situaciją.
Taip pat buvo patikinta, jog tokių incidentų neturėtų pasikartoti ir apie galimas pratybas bus pranešta iš anksto.

Taip pat skaitykite