Prienų rajone vietinės reikšmės keliai – geros kokybės?

Gelbėkit vaikus
Kelio būklė - gera ar bloga?

Kelio būklė – gera ar bloga?

Vacys Staknys

Sausio 24 d. vykusiame Prienų rajono Savivaldybės tarybos posėdyje, svarstant klausimą dėl 2015 metais priimto sprendimo dėl Vietinės reikšmės ir vidaus rajono kelių schemos-specialiojo plano pakeitimo, įsiplieskė diskusija dėl Kelių direkcijai teikiamos informacijos apie vietinės reikšmės kelių būklę. Tiesa, jos metu išaiškėjo, jog direkcijai reikėjo pateikti vietinės reikšmės kelių pavadinimus, nes iki šiol jie turėjo tik numerius.

Bet pateiktoje seniūnams lentelėje buvo ir grafa apie minimų kelių būklę. Dauguma Tarybos narių atkreipė dėmesį, jog pateiktoje lentelėje apie 80 % kelių būklė įvardinta kaip gera, nors faktiškai situacija visiškai kitokia. Tarybos nariai klausė, ar pateikta informacija apie kelių būklę atitinka tikrovę ir, ar dėl to Kelių direkcija nesumažins rajonui finansavimo šių kelių priežiūrai. Savivaldybės administracijos specialistai patikino, jog šis įvertinimas finansavimo dydžio nepaveiks.

Taip pat buvo paminėtas ir teisinės vietinių kelių registracijos klausimas. Paaiškėjo, jog tik 10 % vietinių kelių tokia registracija atlikta, kiti jos neturi. Buvo paaiškinta, jog 2019 metų biudžete numatytos lėšos vietinės reikšmės kelių teisinei registracijai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti