•  

     

     

     

Prienų rajone pirmuoju skiepu paskiepyti 926 asmenys, dviem – 516

808532-903592-756x425

Jonas Kavaliauskas

Prienų rajono savivaldybės gyventojai skiepijami dviem vakcinomis – „Pfizer“ ir „AstraZeneca“. Vasario 22 d. duomenimis, pirmuoju „Pfizer“ vakcinos skiepu paskiepyta 726 asmenų, dviem skiepais – 516. Pirmuoju „AstraZeneca“ skiepu paskiepyta 200 ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojų. Antruoju šios vakcinos skiepu bus skiepijama po 12 savaičių nuo pirmojo gavimo.

Pasak Prienų rajono savivaldybės gydytojo Virginijaus Slautos, vakcinacijos procesas vyksta sėkmingai ir galėtų vykti dar greičiau, jei būtų geresnis vakcinų tiekimas.

Planuojama, kad šią savaitę bus gautos 240 „Pfizer“ ir 300 „AstraZeneca“ vakcinų dozių.

Virginijaus Slautos teigimu, šiai dienai vis dar yra nemažai žmonių, kurie atsisako skiepytis manydami, kad atsiradus šalutiniam poveikiui atsitiks kas nors baisaus. Bet visi pamiršta, jog vakcinos patekimas į žmogaus organizmą priverčia jį kovoti su „įsibrovėliu“ ir taip didina imunitetą. Liaudiškai tariant, tam ir vyksta skiepijimas, kad „užgrūdintų“ organizmą kovoje su virusu.

Nors mokytojai ir skiepijami „AstraZeneca“ vakcina, bet rajone kol kas pradinis, pagrindinis ir vidurinis ugdymas vyksta nuotoliniu būdu.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti