•  

     

     

     

Prienų rajone karštais pėdsakais sulaikyti plėšikai

Kovo 11-ąją apie 22 valandą Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad sodų bendrijoje „Aronija“, esančioje Veiverių seniūnijos Papilvio kaime, nežinomi asmenys įsibrovė į sodo namelį, sumušė 75 metų šeimininką ir pagrobė medžioklinį šautuvą IŽ 54, du 12 kalibro šovinių ir benzininį pjūklą.

Teisėsaugininkai nuvyko į įvykio vietą, tačiau nusikaltėliai spėjo pasišalinti. Nukentėjusysis dėl stiprių sužalojimų nieko negalėjo paaiškinti, tačiau pasprukėlių karšti pėdsakai buvo likę. Atidžiai apžiūrėjus nusikaltimo vietą ir aplink esančią teritoriją, viename iš sodų sklypų buvo rastas pavogtas šautuvas. Operatyvių pareigūnų dėka netrukus sodų bendrijos teritorijoje buvo pastebėtas automobilis. Vairuotojas, išvydęs tarnybinį automobilį, padidino greitį ir bandė pasprukti. Gaudynės vyko apie 3 kilometrus, tačiau užblokavus kelią, bėgliui teko paklusti. 20-metis Prienų rajono gyventojas A. I., vairavęs automobilį, paaiškino, kad bėgo, nes automobilį vairavo būdamas girtas. Tai buvo gana įtikinama, nes nuo jo sklido alkoholio kvapas. Tačiau per apžiūrą rasti du 12 kalibro šoviniai privertė jaunąjį bėglį atskleisti bėgimo priežastis. Jis kartu su 22-iejų metų pažįstamu A. B., gyvenančiu gretimame kaime, sodų bendrijoje sumušė senolį ir pagrobė jo daiktus. Nuvykus pas antrąjį įtariamąjį, šis dar bandė pasipriešinti pareigūnams, tačiau buvo sulaikytas. Apžiūros metu rastas pagrobtas benzininis pjūklas.

Šiems rajono gyventojams teks atsakyti ne tik už įvykdytą plėšimą. A. I. bus patrauktas administracinėn atsakomybėn už pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymą ir vairavimą esant neblaiviam (nustatytas 1,6 promilės girtumas). Nemalonumų neišvengs ir nukentėjusysis, kadangi medžioklinį šautuvą laikė tam neturėdamas leidimo.

Alytaus apskrities VPK informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti