•  

     

     

     

Prienų rajone karštais pėdsakais atskleistas dar vienas nusikaltimas

Kovo 15-ąją apie 21 val. 40 min. Prienų rajono policijos komisariato patruliai gavo pranešimą, kad Ašmintos seniūnijoje, Pociūnų kaime, prie anksčiau buvusių fermų pastebėti įtartini asmenys.

Nedelsiant nuvykus į Pociūnų kaimą, kelyje buvo pastebėti ir sustabdyti automobiliai „VW Passat“ ir „Ford Tranzit“. Juose rasta įvairių metalinių daiktų, kurių įsigijimo dokumentų sustabdytieji asmenys nepateikė. Be to, neigė vieni kitus pažįstantys, nors kaip vėliau paaiškėjo, skirtinguose automobiliuose važiavo broliai. Nuvykus prie netoliese esančių fermų, buvo nustatyta, kad durų užraktai sugadinti. Iškvietus pastatų savininką, šis nurodė, kad iš jam priklausančių patalpų pagrobta 4 tūkst. 210 litų vertės įvairių daiktų.

Visi keturi asmenys – po keletą kartų teisti Kauno rajono gyventojai: G. D., gimęs 1979 metais, I. S., gimęs 1990 metais, ir broliai R. P., gimęs 1980 metais, ir M. P., gimęs 1984 metais. Visi jie sulaikyti, įtarus nusikalstama veika, jiems pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. „Vagystė“. Įsibrovėliams gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tai jau antras per savaitę Prienų policijos teisėsaugininkų dėka operatyviai išaiškintas nusikaltimas.

Prienų r. PK informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti