•  

   

   

   

   

Prienų rajonas „geltonuoja“. Savivaldybė praneša, jog Covid-19 jau serga 12 asmenų

prienai

kvitrina.com

Covid-19 sergamumas Prienų rajono savivaldybėje didėja. Per savaitę nustatyti 5 nauji susirgimo atvejai.

Prienų rajono savivaldybė pranešė, jog šiuo metu rajone Covid-19 liga serga 12 asmenų, kurie savo gyvenamąsias vietas deklaruoja Prienų, Veiverių ir Stakliškių seniūnijose. Pagal turimą informaciją, pavieniai Covid-19 susirgimo atvejai užfiksuoti dviejose švietimo įstaigose, Prienų švietimo pagalbos tarnyboje. Visa tarnyba dirba nuotoliniu būdu. Dezinfekcija atlikta ir Prienų laisvalaikio ir kultūros centre, kuriame lankėsi vienas iš užkrėstų asmenų.  

Izoliuojasi ir vieno meno kolektyvo nariai, nes užkrėstasis buvo jos narys, bei kiti žinomi kontaktai. Kalbama, jog su minimu asmeniu tiesiogiai kontaktavo 29 žmonės.

Pagal NVSC klasifikaciją, Prienų rajonas patenka į geltonos spalvos klasifikaciją. O kokie suvaržymai bus taikomi šiai spalvai, sužinosime jau trečiadienį.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. Ji

  Kaip nedaugės susirgimų, jei žmonės be atsakomybės. Kai žmogus žinodamas kad serga, lankosi viešose vietose ir niekas nieko nedaro….. Kodėl už tai atsakingi asmenys nieko nesiima? Dėl pažinčių, dėl žinomumo? Bet ar tai pateisinama?

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti