„Prienų“ puolimo mašina nepagailėjo svečių iš Talino

Gelbėkit vaikus

Spalio 20 d. „Prienų“ krepšininkai be jokio vargo antrą kartą BBL čempionato grupės varžybose įveikė „Tallinn -Kalev“ komandą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.
Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti komandos kapitonas Gintaras Kadžiulis, vis dar besigydantis traumą Artūras Milaknis ir Domantas Šeškus. Užtat gan netikėtai, ypač sirgaliams, aikštelėje pasirodė Arminas Urbutis. Pasak klubo direktoriaus, su Arminu bus pasirašytas kontraktas iki sezono pabaigos. Taip pat jau aišku, jog komandoje neliks Povilo Čukino. Bet visos šios permainos nesukliudė komandai sutriuškinti varžovus iš Talino.
Aikštelės šeimininkai nuo pirmų minučių diktavo aikštelėje savo sąlygas ir su kiekvienu kėliniu didino pranašumą.
Po pirmo kėlinio „Prienai“ pirmavo 10 taškų skirtumu, po dviejų – 33, po trijų – 37, o rungtynes laimėjo 48 taškų skirtumu (101:53).
Komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus leido aikštelėje pasireikšti visiems krepšininkams. Ir nesvarbu, kas buvo aikštelėje, komanda žaidė aktyviai gynyboje, o puolime tiesiog „žudė“ varžovus atakų įvairove ir taikliais metimais. Rungtynių pabaigoje žiūrovai pradėjo prašyti komandos šimtojo taško ir jo sulaukė. Jo autoriumi tapo Gediminas Orelik, kuris šiose rungtynėse pelnė 21 tašką.  Rezultatyviausiu komandos žaidėju buvo Arnas Labuckas (22). Arminas Urbutis savo sugrįžimą įtvirtino 14 taškų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti