Prienų PK informacija

Gelbėkit vaikus

Gautas D. S., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad iš jos ūkinio sandėlio pagrobta apie 2 tonos drožlių briketų, spyna nesugadinta. Žala – 960 Lt.

Gautas D. Š., gyv. Pakuonio sen., pareiškimas, kad iš jam priklausančio ūkinio pastato dingo įvairūs metalo gaminiai. Žala nustatinėjama.

Gautas A. A., gyv. Jiezno sen., pareiškimas, kad iš UAB „S. Antanavičius ir ko“ priklausančio automobilio Ford Focus, palikto stovėjimui Jiezne, išdaužius durelių stiklą, pavogta automobilinė navigacija „Garmin Nuwi“. Žala tikslinama.

Gautas V. K., gyv. Kaune, pareiškimas, kad atvykęs į broliui R. K. priklausančią sodybą, esančią Jiezno sen., pastebėjo, kad išdaužti du gyvenamojo namo langų stiklai, sugadintas durų užraktas ir patekta į namo vidų. Pavogta televizorius ir jo skaitmeninis priedėlis, skalbimo mašina, dujų balionas. Iš dviejų garažų, sulaužius užraktus, pavogta 40 aliuminės stogo skardos lapų, suvirinimo aparatas, kompresorius, elektrinis galąstuvas, elektros variklis, elektrinis kampinis šlifuoklis, elektrinis grąžtas, keturi 200 ah galingumo akumuliatoriai, obliavimo staklių elektrinis variklis. Žala nustatinėjama.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti